Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő többet iszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő többet iszik a kelleténél, es meg akar csókolni (és egyebek?), tényleg szemétség kihasználni?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem tisztességes és igazi férfi ilyet nem csinál, nyilván a kérdés arra vonatkozik, ha a férfi nem részeg, magánál van?
2021. jún. 25. 01:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha magánál van,ha nem okád le téget, amíg tényleg tud mozogni, részt venni, viszonozni, tehát jelezni, hogy akarja, beleegyezik, addig rendben van.
2021. jún. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem szemétség. A nő saját döntése volt, hogy ennyit igyon, hát viselje a következményeit. Arról nem is beszélve, hogy az ember részegen sem teszi meg azt, amit józanul nem akarna, legfeljebb amit józanul nem merne.
2021. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Az, a legnagyobb szemétség.

Attól, hogy nem itt még öntudatlanra magát, már simán lehet, hogy nem tudja mit csinál. Sok olyan ember van, aki úgy be tud rúgni, hogy teljesen cselekvőképesnek látszik (jön-megy, dumál, táncol, stb), de közben teljes képszakadás van, utólag sem emlékszik mi történt közben.

Másrészt mindenkire másképp hat az alkohol, attól, hogy cselekvőképes még nem biztos hogy döntésképes is, és olyanba is belemenne, amibe józanul nem.

Persze ettől még tény, hogy a részeg ember (! - mindegy nő vagy férfi....) undorító lehet, veszélyes lehet, akár önmagára akár másokra nézve.

Fentiek alapján aki ezt kihasználja, az ugyanolyan undorító, mint a részeg, súlyosbítva azzal, hogy a részeggel ellentétben ő pontosan tudja mit csinál. Gerinctelenségtől a bűncselekményig sokféle fokozata lehet, utólag ráadásul könnyen lehet belőle súlyos probléma.

Akik meg olyanokat írnak, hogy úgy kell neki, minek ivott, viselje csak a következményeit, azok nem férfiak, hanem szánalmas pöcsök.

2021. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én volt hogy kicsit többet ittam, de közel sem voltam részeg. Aztán megkaptam a sráctól, hogy szarul érzi magát, mert kihasznált. Hiába nyugtattam hogy nem, nem akarta elhinni.
2021. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
14 Dehogy érezte magát szarul. Csak neked vetített, hogy még te magyarázkodj. Aki ettől rosszul érzi magát, az nem vesz benne részt.
2021. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gusztustalan, undorító, hányingert keltő és még sorolhatnám. Én ugyan képtelen vagyok úgy leinni magam, hogy ne tudjak magamról, de sokan abszolút nincsnek ilyenkor magunknál. Nagyobb gyerekem mesélte, hogy múltkor olyan matt részeg volt, hogy teljesen kiesett egy igen hosszú idő, amíg Budapesten gyalogolt a szintén matt részeg haverjával. És akkor jött volna egy kedves bácsi és megdugta volna, az rendben lenne? Hiszen megérdemli? Hát inkább nem írom le, hogy mit csinálnék ilyen esetben.
2021. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!