Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből szakember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből szakember nélkül ki lehet lábalni?

Figyelt kérdés

Betegesen félek attól, hogy elhagy a párom. Friss kapcsolat alig 6 hónapja vagyunk együtt. Minden szép jó rózsaszín köd, rengeteget van velem foglalkozik velem, van sok közös programunk. De amint van egy kis időm az agyam elindul és csak a negatívat árasztja ki magából. Ezt sokszor nem tudom elszínészkedni, mondtam már neki is hogy félek tőle, hogy elhagy. Megnyugtatott, hogy nem fog mert nagyon szeret.

Tisztában vagyok vele, hogy elmebajos vagyok. És önbizalom hiányos. Nagyon szeretem őt ha elhagyna nagyon összetörnék, és félek attól, hogy bele is fogom kergetni őt ezzel. ( nem szoktam sokszor felhozni neki, de van amikor nem tudom megjátszani) Most kellene a legboldogabbnak lennem, mert megvan mindenem amire vágytam. Mi a baj velem? Ezt csak szakember tudná megoldani?



2021. jún. 25. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakember is tud segíteni. De neked kell megoldanod. Egyszerűen csak élvezd ami van.


Ne a jövőtől félj állandóan. Akkor biztos hamarabb vége lesz a kapcsolatnak ha nem vagy benne hanem azon kattog az agyad mi lesz majd egyszer.


Nem szabad félelemben élni.

2021. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekel miért érzel kényszert arra h ilyeneken kattogj azon kivül h nincs önbizalmad. Mi jár még a fejedben?
2021. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképp kell a pszichológus, egyedül ehhez kevés vagy.
2021. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem ezzel vágott taccsra a másik. Egyszerűen elegem lett ebből. Ezt hallgattam nonstop és jött vele a féltékenykedés. Baromi unalmas azt hallgatni, hogy a másik sír, hogy "jaaaj, el ne hagyj", "ugye szeretsz?" "attól félek, hogy elhagysz".


Menj ezzel szakemberhez vagy tanulj meg bízni. Hosszú távon ez csak kicsinálja a másikat és ott fog hagyni, mert ehhez kinek van hosszú távon idegrendszere? Senkinek.

2021. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem hagyd el TE! Így ő nem fog elhagyni. És probléma megoldva.
2021. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyilván nem fogom elhagyni, mert szeretem. De azért köszi😄

2021. jún. 25. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Majd ő téged xD
2021. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Senki nem hagy el senkit! Megoldódik és kézenfogva ellovagolnak a naplementébe.
2021. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindig megnyugszom picit, hogy habár beteg az agyam annyira még sem, mint annak a pár embernek akik gyakori kérdéseken élik ki magukat. Embereknek akiknek “problémái” vannak még direkt belerugnak és szerintük nagyon viccesek. Értem és tudom a problémám én is elhagynám magam ha nekem kellene ilyen emberrel kapcsolatban lennem, de szeretnék fejlődni ezért kértem segítséget és nem bíztatást, hogy teljesen jól látom a dolgokat.


Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Főleg azoknak akik érdemben hozzá szóltak. Szép napot!

2021. jún. 25. 12:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"Tisztában vagyok vele, hogy elmebajos vagyok. És önbizalom hiányos." --> valószínűleg ez a probléma, alap probléma is nálad, akár van párod akár nincs.
2021. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!