Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni nőgyűlölők gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nőgyűlölők gondolkodtak már azon, hogy szakemberhez forduljanak? - egy teljesebb élet reményében.

Figyelt kérdés
Mert úgy gondolom komplexen kellene feltárni a problémát. Mást is megcsaltak vagy utasítottak el, még sem lett belőle. Ez is csak egy tünet, hogy baj van. Mindenkinek jobb lenne, napi szinten olvasni a betegebbnél betegebb ideáikat.

2019. okt. 28. 11:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Pazichologiabol te sem lehetsz tul eszkombajn. Amig csak itt trollkodva eresztik ki a gozt az addig nem para. Akkor para ez ha az eletvitelet is befilyasolja az esetleges negativ gondolat. De akkor ott mas problemak is vannak.
2019. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
# 1: Nincs nőjük és ettől megkeseredettek, megkeseredettek, ezért nincs nőjük... ez nem elég probléma?
2019. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Lazy Lover ***** válasza:
52%
Nem! Minek? De fèrfi gyūlölõböl is van itt bõven azok is elmehetnènek
2019. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%

1. En ezzel tisztaban vagyok.

De akinek soha nincs noje, azzal mas problemak vannak alapvetoen. Tartom tehat az allitasomat.

2019. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%
Mert nem akarnak felelősséget vâllalni.
2019. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Másnak sincs nője évek óta és nyugodt intelligens ember maradt, bármire megkérhetem, bármitől lehet vele beszélgetni, nem befolyásolja az emberi kapcsolatait. Itt is volt akinek sosem volt de nem szidott senkit sem.
2019. okt. 28. 11:44
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Es akkor eljutottunk oda hogy ha nem befolyasolja az eletvitelet stb akkor no para.
2019. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%

#4


Kivéve akiknek azért nincs, mert sosem fognak merni kezdeményezni.


Bár nekem voltak többé-kevésbé kapcsolataim (tudom ez hihetetlen, de ez azért van mert az életben nem vagyok olyen psycho mint itt néha), csak ne nekem kelljen kezdeményezni, mert arra képtelen vagyok.

2019. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%

Vagy az van, hogy a srác sikertelensége okán mindenféle hibát keres a nőkben, hogy ezzel ne csorbuljon az önmagáról kialakított képe.

Vagy a nők talán mégis beképzeltek lásd ábra -> [link] . Önképzavarosak, mint amikor egy hordó cicanaciban feszít, a másik meg kövérnek tartja magát, pedig semmi, a harmadik meg túl jó nőnek közben átlagos, vagy az alatti és alfát keres.

Meg, hogy legyen kivel felvágni a bnői előtt, hogy a pasim ilyen, ezzel önmaga egóját is az egekbe emelje.

2019. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
1%

és a szakember segit? A szakember nem fog not adni, vagy biztostani a ronda pasinak.

Ez olyan mint a kuruzslas egy daganatos betegnel, ahol csak a legjobb gyogszer segithetne (pl mint a no).

2019. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!