Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szakemberhez kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakemberhez kéne fordulnom?

Figyelt kérdés

Már alig merek társaságba járni, mert szinte majdnem nulla tapasztalatom van szerelmi/szexuális téren, és görcsberándul a gyomrom, szorongok, nézek jobbra balra, ha előjön egy társaságba ez a téma, és sose tudok hozzászólni, így már nagyon bezárkóztam, és nem tudom hogyan kéne kitörni ebből az állapotból.


24/f



2019. aug. 20. 21:05
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem probalkozz barataiddal elmenni tarsasagokba. Elsore mindig nehez megszolalni egy tarsasagban ,de jarj tobbszor ugyan abba a tarsagba es belejossz
2019. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem ártana!
2019. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre egy baratoddal talalkozz. Nem mindenkinek valo a tarsasag. Szexrol es halottakrol nem beszelek inkabb. Vagy usd el mas poennal. Njncs semmi kozuk hozza.
2019. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább fizessen, minthogy egy életen át a szarban tespedjen.
2019. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy legyél úrrá a gátlásaidon és menj társaságba nagyon sokat, vagy menj szakemberhez.
2019. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A döntés rajtad áll, vagy apránként fizetsz egy lánynak, s úgy szerzel tapasztalatot, vagy egybe kicsengeted egy hivatásosnak, s megkapod. Az eredmény ugyanaz. Ha értelmesen választasz, akkor tudsz vele beszélgetni is. Én a 2-at javaslom, mert amelyik (még) nem kér pénzt hivatalosan párkapcsolatért, az csak lefog húzni önbizalmilag, érzelmileg, s még jobban a padlón leszel.
2019. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél egy kis zabkorpát, szerintem jót fog tenni, de komolyan próbáld ki pls!
2019. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!