Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza kapom az élettől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kapom az élettől, amiért visszautasító voltam?

Figyelt kérdés
Középiskolában voltak csajok akiknek tetszettem,de én félénk srác voltam, ezért úgy palástoltam, hogy bunkó voltam, visszautasító, különösen egy lánnyal aki oda volt értem 3 évig.Aztán teltek az évek végül 24 évesen felregisztráltam egy társkeresőre, onnan voltak szexpartnerek de azok is 40 feletti nők voltak, szóval teljesen kimaradt az életemből a szerelem.Sokak szerint helyes srác vagyok,de még mindig félénk hiába nem vagyok már szűz, másik 25 évesen már nem elég ha csak jóképű vagyok

#Visszautasító
2021. jún. 25. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem az élettől kapid vissza,magad alakítottad így az életedet.
2021. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Biztos nem így alakult
2021. jún. 25. 16:04
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát fura nekem, hogy 40 feletti nők kezdtek egy ekkora mamlasszal.
2021. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,hogyha valaki félénk hogy van mégis ahhoz "bátorsága", hogy bunkó,visszautasító legyen. Mirrt voltál félénk?
2021. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 Abban semmi bátorság nincs, szimplán egy védekezési mechanizmus. Nem akarja hogy elutasítsák/szrul jöjjön ki helyzetekből, úgyhogy már a lehetőségét is elvágja, hogy megtörténhessen.
2021. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ötös,ez rendben,de a kérdező azt írja,hogy volt olyan lány aki évekig odavolt érte. Ahogy fogalmaz abból nem az jön le,hogy visszautasították volna ha ketdeményez.
2021. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os, gyakori ok szokott lenni ilyenkor a felelősségtől való rettegés, azaz hogy a kapcsolattal járó "nyűgöket" nem tudná kezelni, beég, vagy mondjuk az önbizalomhiánya miatt menekül.


Nem védeni akarom, mert bunkó volt, csak a miérteket próbálom kapirgálni.

2021. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Megértem,de nem találom én se a miértet. Kínálkozó lehetőség elszalasztva,aztán társkereső,amihez azért kell bátorság,és esély is van a kzdarcra. Majd szexkapcsolat,amiért azért lépnie kellett,kortól függetlenül..
2021. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen mi is a problémád? Akikkel le akartál feküdni, azokkal megtetted. Akikkel meg nem akartál, azokkal bunkóztál. Vették a lapot. Mi a probléma?
2021. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#3 cukinak,aranyosnak tartottak
2021. jún. 25. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!