Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy külföldi pasinak ha Magyarországra jön csajozni, akkor 100% eséllyel fog barátnőt szerezni csak mert külföldi?

Figyelt kérdés

Még akkor is ha tök csóró, vagy ha rosszul is néz ki, vagy totál buta.

A magyar lányoknál meg 1000x-ezi az esélyeit magában hogy külföldi.


2021. jún. 25. 18:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

Az igaz, hogy a magyar emberek baromira elonytelen kulsejuek nemzetkozi viszonylatban. Csak a focistakon nezz vegig, ha mashogy nem tudsz.

Gyakorlatilag egy utolso ukran kulonbul nez ki tetotol talpig.

2021. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

11.


Ez a hülyeség honnan jött? És hol marad az igazolás? Most komolyan, a "focisták" a bizonyítás? Minden válogatottban vannak ronda emberek: Rooney, Pepe régebben Puyol, Ronaldinho stb.

2021. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%
Látszik hogy itt is sokan nincsenek benne az éjszakai életbe ,ezért fogalmuk sincs az egészről én évekig taxi stumm és saját szememmel láttam hogy gyönyörű fiatal magyar lányok mindenféle idióta külföldivel mászkáltak egész éjjel szinte csak ilyeneket hurricanes tam lepukkant amerikai angol holland német faszik a legjobb csajokkal nyomultak minden este
2021. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%

Előző vagyok, sőt volt olyan hogy már célzottan jött a kérdés esténként egyetemista lányoktól hogy merre vannak külföldi srácok, melyik szórakozóhelyekre vittem el őket.

De voltak sokan akik kimondottan külföldi fekete srácokat kerestek vittem is őket a Nagymező utcába egyből a peaches-be.

2021. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon bejönnek, a barátom is az. Kevés kivételt leszámítva szerintem nem néznek ki jól egyszerűen a magyar férfiak. Nem is jóképűek, és mellé nem is igényesek ráadásul. A sport sincs elterjedve, és nem a kondira gondolok kifejezetten, nagyon kövér és lusta nemzet vagyunk. Arról nem is beszélve, hogy nagyon érződik sokaknak a gondolkodásán is, hogy nem a nyugat vagyunk.
2021. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%
Gyonyoru magyar lanyok. A magyar lanyok is szarul neznek ki, ocsem, csak ok festenek arcot. A magyar egy atlag ala ronda nep. Europaban mindenkepp.
2021. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Es az angolok nem dugni jottek, hanem mert direct flight volt a legpiripocsibb repterrol is ide, es legenybucsu, varosnezes, pia, table dance, budget, ennyi.
2021. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 acelsziv ***** válasza:
52%
Na. Itt a nap hülyéje.
2021. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is amúgy óriási előnyük van akárhonnan is jönnek.
2021. jún. 26. 00:14
 20/20 anonim ***** válasza:
16# melyik szebb nép? Csak egyet mondj. Francia nők randák, férfiasak, toprongyosan öltöznek. Olasz nők szintén rohadtul rondák, de ők legalább kicsit nőiesebben öltöznek. Németek, dagadt nők birodalma, férfias nullás frizurával. Itt meg annyi gyönyörű lány van, csak neked egy se jut mert a magyar faszik igénytelenek elhízottak, büdösek, tepsiképűek.
2021. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!