Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okból tetszhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból tetszhet egy szép, fiatal lánynak egy ronda, vékony férfi?

Figyelt kérdés
Ez a férfi én lennék. Sosem tetszettem a nőknek, sőt fejvesztve menekültek előlem meg kinevettek stb. Az arcom ronda, ráadásul vékony és magas, pálcikalábú vagyok. Milyen okból kezdhet ki egy szép, sportos lány egy ilyen férfival?
2021. jún. 25. 19:02
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és csóró is vagyok.
2021. jún. 25. 19:02
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Megtörtént a dolog vagy csupán elméletileg érdekel?
2021. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen, megtörtént.
2021. jún. 25. 19:05
 4/22 anonim ***** válasza:
De pontosan meddig jutottatok? Rád mosolygott, mondott valami kedveset, vagy?
2021. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Ne becsüld ennyire le magad. A "nő" általában eléggé érzelem vezérelt entitás. Nem hoz mindig racionális érdek alapú döntéseket. Sokszor inkább intuícióra hagyatkozik. Tehettél rá valamilyen olyan pozitív benyomást, ami az ő fejében, lelkében indokolja a feléd mutatott érdeklődést.

A sikert néha ugyanolyan nehéz feldolgozni, mint az elutasítást. Fogadd ezt méltósággal és amikor vagy olyan viszonyban vele kérdezd meg tőle, hogy mi keltette fel az érdeklődését.

2021. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy alkatilag vannak az izmosak mint állat, sportosak, átlagosak, mackósok, vékonyak. Ezek az általában vagy bejönnek valakinek , vagy nem . Mindenkinek más tetszik. De ha valamelyiknek a keveréke vagy. Pl vékony karok,mackos has. Akkor csökkenek az esélyeid, mert se ennek nem tetszel se annak 😃
2021. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a korábbi párjai tahó, önző dögök voltak és legalább szóval bántalmazták. Téged pedig kedves, nyitott, önzetlen embernek talál.
2021. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Pl van egy szép lány ennek a szép lánynak van egy ízlése. Tegyük fel a szép lány csúnyán elhizik és az arca is megcsunyul. Attól még az ízlése nem fog meg változni. Ezért nem értem azokat a kérdéseket mikor hogy lehet szép lánynak kövér pasija. Meg fordítva. Attól hogy valaki kinez, ahogy kinez annak az ízlésnek semmi köze.

Fogadd el, ennek lánynak szimpatikus vagy, megtetszettel neki. Hajrá :)

2021. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#4

Ez még egy régebbi (kb fél éves) történet amúgy, együtt is voltunk ezzel a lánnyal, nem csak mosolygás volt. Se korábban, se azóta nem volt barátnőm, ezért kezdett érdekelni hogy vajon neki miért jöttem be. Az összes többi nő ocsmánynak tart. Ő ráadásul tényleg olyan nő volt, hogy konkrétan minden férfinak tetszett, az utcán is megfordultak utána, kocsiból bámulták, munkahelyen rámozdultak, stb. Szóval érthetetlen számomra az egész, így utólag visszatekintve.

2021. jún. 25. 19:25
 10/22 A kérdező kommentje:

#7

Erre én is gondoltam, hogy csak valami nyomi kellett neki, aki tuningolja az önbizalmát meg akivel szórakozhat egy darabig.

2021. jún. 25. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!