Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszhetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Új kolléga jött a munkahelyemre, és mivel én elég közvetlen vagyok, bemutatkoztam neki, és érdeklődtem felőle, hogy-hogy erre a helyre esett a választása, mit csinált azelőtt, stb.

Kb. mindenkivel ilyen vagyok elsőre, mert érdekelnek az emberek.

Aztán ahogy teltek a napok, ő is odajött hozzám beszélgetni, meg több alkalommal megsimította a karom, megérintette a kezem.

Részemről ez már azt jelenti, hogy tetszem neki, mert fordítva én csak azzal tenném ezt flört szinten, aki tetszik, de egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy én tetszenék neki.

Egyrészt vagy 5 évvel idősebb is vagyok nála, másrészt pedig ő jobban néz ki férfiban, mint én nőben.

Tétje sincs a dolognak, hiszen mindketten vezető beosztásúak vagyunk.

31/N



2018. szept. 22. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:

"...másrészt pedig ő jobban néz ki férfiban, mint én nőben."


Harmincasként még mindig itt tartasz, hogy szintekben gondolkozol? Felnőtt testben rekedt gyermeki lélek vagy? :D

2018. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit számít ha te vagy az idősebb? Ez csak egy szám. Szerintem, ha őt sem zavarja ne problémázz ezen. Ha bejön a srác ne taszítsd el magadtól. Érezzd jól magad vele. Ha komolyan gondolja veled azt úgy is észre fogod venni :)

Én nem szoktam unszimpatikus nők karját, kezt simogatni, főleg csak úgy a kollégákét egyáltalán nem. Más nők karjával is ezt csinálja vagy csak a tiéddel?:D

2018. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem, csak még a múltbeli sérelmek kísértenek, rengeteg megalázást kaptam.

Az ember nem felejti csak úgy el ezeket, nyoma marad, és szerintem ez már elkísér.

2018. szept. 22. 18:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem láttam még más nőkhöz viszonyulni, nem is figyeltem, rengeteg a munka mostanában, arra figyelek leginkább.
2018. szept. 22. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Édes istenem ....valaki már odamegy hozzád egyből tetszel neki. Álomvilágban élsz. Eleg szégen egy 31 éves nőtől ,hogy ezt hiszi. Én odamegyek hozzád ,egyből bejössz nekem vagy mi???! Pfff...

Ennyi idősen lehetne több eszed is....!!!

2018. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húú, nagyon átérzem a helyzetedet. Hasonló szituban vagyok, csak én érzelmileg is érintett vagyok a dologban (ahogy leírtad, te talán nem). Minden egyes érintésbe beleremegek, repkednek a pillangók a gyomromban. És közben azon gondolkodom, hogy vajon a másik fél tudja-e, hogy nekem ezzel mit okoz? Lehet, hogy a részéről teljesen természetes ez a közvetlenség, én meg olyan dolgokat látok bele, amik nincsenek is ott.
2018. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én is így voltam minden egyes alkalommal a tekintete magával ragadott, amikor rám nézett mintha villámok csaptak volna belém. Kár, hogy ezeket csak én éreztem :(
2018. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát teljesen nem tudom eldönteni.

Érzelmileg nem vagyok érintett a dologban, szimpatikus persze, de ennyi.

Viszont a viselkedését nem tudom hova tenni,érdeklődő.

Lehet, hogy tényleg ő is olyan közvetlen fajta, mint én, ki tudja.

Majd az idő igazolja.

2018. szept. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!