Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tetszem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem az unokatesóm párjának?

Figyelt kérdés
Nem gyakran látom az unokatesómat és családját, mivel más országban lakunk, de évente párszor megyünk vagy jönnek látogatóba. Az unokatesómnak (nő) nemrég lett egy új párja, 35 körül vannak mindketten, és amit már észrevettem korábban is, hogy az unokatesóm párja állandóan engem néz. A szemem sarkából látom, hogy engem figyel, és néha direkt ránézek nyíltan, hogy zavarba jöjjön, akkor el is kapja a tekintetét.Tavaly azt gondoltam, hogy biztos csak beképzeltem, de az idei látogatásnál is ugyanez volt a helyzet, csak most a társaságomat is kereste, és sokszor odajött hozzám beszélgetni, megérintette a vállamat vagy a kezemet, vagy ha elmegy mellettem, akkor is néha megérint a kezével ilyen “baráti” módon. Mikor megtudta, hogy nekem is van párom, egyből elkezdett róla egy csomót kérdezgetni, amit szintén furcsálltam. Nem tudom, lehet csak nekem fura ez az egész, és amúgy teljesen normális és nincs benne semmi rossz szándék, de valahogy így szoktak közeledni hozzám más férfiak is, és emiatt gondoltam. Igazából évente párszor kibírom ezt a helyzetet, inkább csak unokatesóm miatt aggódom, hogy nem tudom, tudja-e a párjáról, hogy így viselkedik, illetve hamarosan közelebb fogunk költözni hozzájuk, így valószínűleg többet is fogunk találkozni. Félreértem ezt a helyzetet vagy tényleg fura? 24/N

2021. jún. 26. 14:21
 1/1 1Léna ***** válasza:
Bárhogyan is van te maradj vele távolságtartó az unokatesód miatt.
2021. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!