Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy az ördögbe lehetsèges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az ördögbe lehetsèges?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm. Sokat vagyunk egymás közelében. Munka miatt, egy helyen dolgozunk, csak épületben találkozunk.


Amikor összefutunk, valahányszor meglát, mosolyog, kedves, figyelmes és huncutodul velem, csipkelodik.


Tettem párszor próbált. Rairatm kifogásokkal, hátha dumcsizunk. Egy- egy mondat és le sem sz-r



Azért ertem, mert élőben -beszélget velem, nyit felem. Úgy érzem kedvel.


Nincsen senkinek, egyedül el. Tehát ez nem lehet ok.



Mi lehet a baj? Ha kedvek, miért nem ragadja meg a lehetőséget a -beszélgetésre online is?


2019. márc. 24. 23:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, az elírásokért. Késve èszleltem!
2019. márc. 24. 23:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne online beszélgetni, ha találkoztok személyesen?
2019. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert sokan vannak általában körülöttünk és nehéz -beszélgetni. Ritkán tudunk kettecskén dumcsizni. És ráírtam, gondolva mélyüljünk el, -beszélgessünk

De semmi. Élőben pedig úgy mosolyog rám, hogy elolvadok

2019. márc. 24. 23:52
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Hívd meg egy kávéra, akkor csak ketten lesztek. 😊
2019. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szoktunk együtt kávézni. Mikor ki hívja meg a másikat. És tok jókat -beszélgetünk. A téma egyre szélesebb. 2 hónapja ismertem.meg.
2019. márc. 25. 00:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés most komolyan arról szól, hogy az ördögbe lehetséges az, hogy egy férfi nem esett tőled hasra?

Öhm... Hát könnyen. Szimplán jófej, próbál kedves lenni és poénkodik. Ugyanilyen vagyok a lány barátaimmal, mégsem akarok tőlük többet.

2019. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Drhogyis! Nem így értem! Erezhetően kedvel. Másikkal soha nem láttam ennyire kedvesnek. Olyat mond.nekem, hogy édes a hangom, cuki vagyok.stb
2019. márc. 25. 00:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak unatkozik napközben, utána nem érdekled.
2019. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!