Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban bejöhetek a nöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban bejöhetek a nöknek mióta gyerekem van? Ennyire tetszik a nöknek a jó apa figura?

Figyelt kérdés

Nem voltam soha nagy csajozó, 6-al volt dolgom, aztán a feleségem mellett kitartottam összesen 12 évig. Most 34 vagyok. Amikor kicsi volt a fiam, gyakran jöttek oda idösebb nök gügyögni meg hasonló, néha volt fiatalabb csaj aki mosolygott rám babakocsizás közben. Most viszont a fiam 6 éves lett és együtt jövünk-megyünk amikor láthatás van (2 éve elváltunk sajnos). Azt veszem észre, hogy gyakran mosolyognak rám nök. A fiam (nem csak szerintem) kifejezetten jóképü gyerek, jó genetika. Nagyon büszke vagyok rá! Balatonra vittem le a nyaralóba és sokszor elöfordult, hogy az utcán szembejövö csajok, nök már messziröl néztek és mosolyogtak ránk, majd közelebb jöve erösen szemeztek velem. Volt két egyetemista korabeli csaj is akik fülem hallatára azt mondták rólam milyen helyes pasi vagyok, nagyon cuki vagyok a fiammal. Soha nem mondtam még rám ilyet.

Ennyire megdob engem, hogy jó apa vagyok és a fiammal ahogy bánok a nök szemében? Ilyen bánásmódot még soha nem kaptam tölük mint mostanság! Ennyire beindul az ösztön? Olyan nök is mosolyognak rám akik elötte átnéztek rajtam!

A helyzettel nem élek vissza és nem tartom jó ötletnek a gyerekemmel csajozni, mert egyrész lelki sérülést okozhat neki, másrészt ha vele vagyok akkor ö a fontos, nem a csajozás! Csak szimplán jól esik ez a bánásmód amit kapok, hogy sok nö nagybetüs férfiként néz rám.

A strandon ahol voltunk, az átlag apuka elhízottabb, nem sportos volt, így az én testalkatommal ott is megnéztek az anyukák. A szituáció olyan volt, hogy egy-kettö bele is ment volna dolgokba ha rájuk nyomulok. Sajnos egy-két férj nagyon csúnyán bánt a feleségével (akik még nem nyerték vissza a régi formájukat a kisebb gyerekek mellett) és még a fiatal csajokat is lesték az asszony mellöl aki persze látta mindazt.

Nekem lett nagyobb önbizalmam egyedülállóként és ez hozza a dolgot vagy tényleg a nöket beindítja ha meglátják a jó apát és jó genetikát?


2021. jún. 26. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Én is úgy vettem észre, hogy a nőknek valamiért bejönnek a gyerekes pasik. Sajnos az én anyámnak is olyan kellett, akinek gyereke volt. Saját tapasztalataimból kiindulva én menekülök az olyan férfiaktól, akiknek gyereke van.
2021. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
7es jókat írt, és félig meddig bevallotta, és véletlenül, visszafogott bókot mert adni, hogy alapból beindítja az ösztönöket. Kérdező, a tapasztalatod mindent elárul.
2021. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos most még olyan időket élünk, ahol ritkaság az, hogy az apuka rendesen foglalkozik a gyerekével, nem tartja a gyereknevelést női munkának stb. Én is simán elolvadok ezért egy kedves, a gyerekével láthatóan törődő, a gyerekét láthatóan imádó apától, pedig amúgy nem is akarok gyereket, de ez annyira ritkaság a környezetemben... hogy örülök, hogy a gyereknek szerető apja van.
2021. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21%

Most viszont a fiam 6 éves lett és együtt jövünk-megyünk amikor láthatás van - magyarul akkor jó a gyerek mikor látni kell, de amúgy pont tojsz rá.

Egyébként sem kezdenék apukával, mert nincs szükségem "csomagra".


+ azért sem kellenél mert ez a beképzelt ömlengés valami rémes. Annyira nagyra vagy magaddal. Miért is? Mert tudtál egyet élvezni, aztán abból szültek egy gyereket? Wow, ezt bármilyen őslakos megcsinálja.


A párom ezerszer különb nálad, egyszerű, normális pasas, aki nincs elszállva magától.

2021. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

:D Tudod, van úgy hogy válás után örül az ember ha egyáltalán elviheti a gyerekét 2 hétvégére egy hónapban. Te pont ilyen gonosz, kicsinyes evált nö leszel mint az én exem. A gyerekkel zsarolod majd a volt férjed. Sok sikert.

“Nem kell csomag” Az a nö aki csomagnak hív egy gyereket … aztán nehogy pityeregjél majd a kutyák között, hogy minden pasi szemét pedig te mindent megtettél :D Tipikus. Elárulom, hogy a nök szerint valamit érö, nem szenvedélybeteg, egzisztenciával rendelkezö 30 feletti férfiak 90%-nak gyereke van. Ha egyetemista fiút keresel hajrá, lehet azt is, semmi gond ezzel, ott nem valószínü “a csomag”.

2021. jún. 28. 12:38
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

Nekem se kellene "csomag", mégis megtaláltam a párom egy 40 feletti férfi személyében. Van egzisztenciája, nem szenvedélybeteg, vékony, sportos, jól kinéző. Egyikünk se akar gyereket.

Kérdező te tényleg úgy csinálsz, mintha bármi pluszt adna hozzád, hogy kéthetente időt töltesz a saját gyerekeddel. Az a dolgod, ha már megcsináltad, de attól még nem leszel magasabb rendű.

2021. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy cukik vagytok együtt, megnéznek a csajok. De abban legyél biztos, hogy egyiknek sem kellenél úgy, hogy gyereked van.
2021. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Azért ha lenne egy Ferrarim és gazdag lennék meggondolnátok magatokat azonnal :D Havernak 3 kisebb-nagyobb gyereke van, milliárdos. Válása óta sorra dönti meg, válogat a tisztes, egyetemet végzett “nem kell olyan pasi aki nem sportos, nem magas és vagy gyereke van” csajok közül. Disco-ribiket, szolisokat meg ilyesmiket már össze sem szed, azt mondja az túl könnyü. Hiába, azért a pénz az úr, bár nekem nincs, de vicces látni hogyan szépítenek a “nem kell csomag” szöveg után, hogy öket válassza barátnönek a haver. Sok rossz nöi dumát végighallgattam, pl “nem is olyan a gyereke mint a többi gyerek, úgyhogy így el tudom fogadni” stb. Vicces azért.
2021. jún. 29. 20:56
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

Gondolná meg magát a halál. Egy Ferraritól meg nem fogok hasra esni. Az én páromnak nem hogy ferrarija, de még jogsija sincs, de az kit érdekel? A lényeg az, hogy gyereke ne legyen. Nekem még saját se kell, nemhogy a másé, és nincs az a pénz, amiért elviselek egy gyereket. Most csak magamról beszélek, persze ha egy gyerekes nő inkább gyerekes férfit akar, ez rendben is van.

Igen szarul választhattál eddig nőket magadnak, ha ilyen rossz véleménnyel vagy róluk.

Nyilván nem rossz, ha a párom tele van pénzzel, de ez önmagában igencsak kevés a boldogsághoz. Csak emiatt nem kezdek senkivel, ez nem szempont.

2021. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
Sose kellene gyerekes pasi. Fúj
2021. jún. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!