Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek! Valóban hülyének nézne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek! Valóban hülyének nézne a párom, vagy ez valami hülye pasi dolog?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolatunk, olykor felfigyelek rá, hogy olyan dolgot mond el nekem részletesen, ami egy értelmes ember számára egyértelmű.

Arra lennék kíváncsi, hogy más tapasztalt-e ilyet ahol a férfi tényleg szerette a nőt.

Példaként vizsgálatra mentem és szólt, hogy ehhez a vizsgálathoz kell ez és ez, ami mellesleg egyértelmű annak is aki még nem volt ilyen vizsgálaton. Minap szerveztük a bevásárlást, ügyintézést és szólt, hogy úgy intézzem a dolgokat, hogy a végére tervezzem be a mirelit beszerzését mert máskülönben kiolvad.


Én csak néztem, hogy ezeket miért közli nekem. Azt hittem pont azért kedvelt mert nem vagyok az a hülye túk de most nem tudom, hogy ez figyelmességből (szeretetből) adódik vagy sem?


2021. jún. 27. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Kitudja?! Lehet, hogy az előző nem volt egy észlény :D
2021. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy köszönöm, ezekre én is gondoltam. Nem bunkón, hanem kedvesen :)

Lehet az elsőnek igaza van, és az exével igy kellett kommunikálnia, egyszerű megszokás :D De ha ez téged zavar, akkor mondd el neki, különben nem fog változni a dolog.

2021. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szólni fogok, csak előbb kíváncsi lennék a tippekre.
2021. jún. 27. 13:27
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az van hogy helyékkel dolgozik és rajtamarad a viselkedésén.
2021. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4: 😂😂😂
2021. jún. 27. 13:30
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Ezt otthonról hózza.

Otthon valószínüleg azt látta hogy anyuka helyett is apuka gondolkozik.

2021. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
lehet hogy sokat beszél ami eszébe jut azt ki is mondja.
2021. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy hülyének néz, ha más jele nincs vagy nem degradálóan mondja. Én nő létemre szoktam ilyeneket mondani a páromnak, aki amúgy egyáltalán nem egy ostoba ember és sosem néztem hülyének, csak éppenséggel a gyakorlati dolgok nem mindig az erősségei. Főleg, amiben nincs gyakorlata: amiben van, az nyilván megy rendesen. Szóval vagy eszébe jutna a mirelit vagy nem, mert lehet, szimplán bele sem gondolna, hogy célszerű lenne a végére hagyni. Meg ő amúgy olyan családból is jött, ahol a gyakorlati dolgokban nem kiemelkedők a szülők, és a gyereküket sem így neveltél. És mondom, rettenetesen okos mindenki abban a családban.

Ha most hirtelen lenne egy nagyon földhözragadt, gyakorlatias párom, elég nehezen szoknék le arról, hogy ne figyelmeztessem ilyen dolgokra, és megbántani sem akarnám, mert ez a lehető legjobb indulattal és mindenféle lenézés nélkül jön belőlem. Szóval azt mondom, nyugodtan beszélj neki erről, mert ha a többi csaja (esetleg más ismerős, családtag) előtted gyakorlatiatlan és/vagy totál sötét volt, akkor simán jöhet belőle megszokásként is.

2021. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak jót akar. Sok dolog számomra is teljesen egyértelmű, másoknak pedig egyáltalán nem az. Például most gyümölcsöket árulunk a kertünkből (meggy, cseresznye). Kérnek belőle 5-10 kg-ot, erre nem hoznak semmit, amibe bele lehet tenni. Aztán elcsodálkoznak, hogy jaaaa ők erre nem is gondoltak, hogy valamiben haza kéne vinni, szatyorba téve meg lekvár lesz belőle mire hazaviszik. Ezt kivétel nélkül mindenki eljátssza, pedig rengeteg közülük diplomás ember. Most már előre jelezzük ilyenkor, hogy hozzanak magukkal kosarat, ládát, nagyobb edényt, erre értetlenkedve kérdezik, hogy miéééééért??
2021. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8: Az ő családja is okos, nem hiszem, hogy az exe hülye lett volna.

Köszönöm, remélem így van!

2021. jún. 27. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!