Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek! Valóban hülyének nézne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek! Valóban hülyének nézne a párom, vagy ez valami hülye pasi dolog?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolatunk, olykor felfigyelek rá, hogy olyan dolgot mond el nekem részletesen, ami egy értelmes ember számára egyértelmű.

Arra lennék kíváncsi, hogy más tapasztalt-e ilyet ahol a férfi tényleg szerette a nőt.

Példaként vizsgálatra mentem és szólt, hogy ehhez a vizsgálathoz kell ez és ez, ami mellesleg egyértelmű annak is aki még nem volt ilyen vizsgálaton. Minap szerveztük a bevásárlást, ügyintézést és szólt, hogy úgy intézzem a dolgokat, hogy a végére tervezzem be a mirelit beszerzését mert máskülönben kiolvad.


Én csak néztem, hogy ezeket miért közli nekem. Azt hittem pont azért kedvelt mert nem vagyok az a hülye túk de most nem tudom, hogy ez figyelmességből (szeretetből) adódik vagy sem?


2021. jún. 27. 12:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem hogy ez hülyének nézés lenne.

Hidd el hogy jó szándékból mondja ezeket ö így fejezi ki hogy törődik veled. Én örülnek ha ilyen párt találnék. Biztos van amikor idegesítő de szeret téged próbálj egy kicsit toleráns lenni evvel.

2021. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

9: Na igen.


Mindenkinek köszönöm!

2021. jún. 27. 13:44
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet komplexus. Barátnőméknél ez van, pedig(vagy pont azért), a barátnőm sokkal tanultabb a pasinál. Így próbálja jelezni, ki az ész a házban (holott nagyon nem.) Barátnőmet zavarja, szokott rá panaszkodni, de azért tűri már vagy 18 éve 🤷
2021. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
Ez a gondoskodás, fontos vagy dolog jele. F
2021. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14: Hogy?
2021. jún. 27. 13:52
 16/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem hogy azért lenne mert hülyének tart. Én is hajlamos vagyok az ilyesmi viselkedésre, mert egyszerűen szeretek biztosra menni. Vagy van hogy csak figyelmességből mondom, mert nem akarom hogy elfelejtődjön.
2021. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanár véletlenül?
2021. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Egyik ronokom is ilyen. De nem azért mond el minden apró hülyeséget, mert a másik hülye LENNE, hanem mert ő maga ilyenekre figyel, ilyeneket felejt el. Apám pl mondja hogy a kenyeret vedd ki a fagyasztóból, meg ha kiöntök a kukába valami kaját akkor rám szól hogy NE ÖNTSD KI AZ ÉTELT, és meg kell mutatni neki hogy kb. fonnyadt maradék van benne, mert olyan gyökérnek néz, hogy rendes kaját kiöntenék. De ő nem engem lát, nem én vagyok a marha, hanem ő az értetlen, akinek magyarázni kell mindent.
2021. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%

Ezért még ne szakíts! De elég idióta dolog.

Ha etleg fokozódik, akkor azért gondold át, kell-e ez neked?

2021. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!