Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a férjemnek?

Figyelt kérdés
Vettem egy mű p*niszt és lelkiismeretfurdalásoom van mert nem mondtam el neki. Olyan érzés mintha megcsaltam volna

2021. jún. 28. 13:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Írd meg a leckéd inkább.
2021. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém örülne. Nem azért, mert nem szeret szexelni, hanem mert izgalmasnak találná.

Ha ennyire problémát jelent, miért nem kérdezted meg előtte?

2021. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak vesd fel mint valamit amivel feldobhatnátok az együttlétet.

A reakcióból fogod látni (ha egyébként nem tudnád) hogy mit gondol erről.

Nekem volt olyan barátom aki rendesen féltékenységi rohamot kapott,csak mert szóba hoztam.

2021. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle régebben de nem örült neki
2021. jún. 28. 13:42
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Szerintem teljesen normális, ha tartasz ilyet. Mutasd meg neki, használjátok együtt. Gondolom fokozni szeretnéd az élvezeteket, nem pedig a párodat helyettesíteni.


Bár a másik oldala az, hogy ez a férfiasságát valóban sértheti. De inkább maradnék az őszinteségnél.


24/N

2021. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Mi celbol vetted? MErt gondolom valami celod csak volt vele. Azt pedig lehet elotte kellett volna megbeszelnetek. Amugy meg mindegy, ugy elegited ki magad, ahogy akarod, legfeljebb zokon veszi, ha az ove csak fele akkora. De amig nem beszeltek egymassal, addig ezt se fogod megtudni. Csak en erzem azt, hogy problema van a kapcsolatodban, es arra nem a mufsz a megoldas?
2021. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki riválisnak nézte a játékszert...
2021. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Igen ez is egy ok ami miatt nem merem elmondani neki mert az övé kisebb, mint amit vettem.

A párkapcsolatunkban nincs gond csak már rég ki szerettem volna próbálni milyen egy vibrátorral

2021. jún. 28. 13:46
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor lesz gond a kapcsolatotokkal. Plane ha korabban megkerdezted es annak ellenere vetted meg.
2021. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak is van, nagyobb mint az enyém, együtt vettük, nincs belőle gond, sőt, viszonylag gyakran meglep videókkal is mikor használja.

Nálad viszont nem értem az egészet. Vásárlás előtt kelletr vna gondolkodni nem utána. Igy mostmár mind1, inkább ne szólj róla.

2021. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!