Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a férjemnek, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a férjemnek, ez megbocsátható? Normális, hogy még ennyire nyomaszt?

Figyelt kérdés

Tini koromban egyszer csaltam a mérleggel a boltban(lemértem.majd dobtam rá még kicsit)

Nem is gondoltam,hogy ebből gond lehet,nem lopásként tekintettem erre,igazából sehogy..nem gondolkoztam. Lebuktam.

Ezt mai napig nem tudom feldolgozni,hisz soha nem loptam semmit,eszembe se jutott. Nagyon bánt a mai napig. Megbocsátható ez valaha az életben?

Soha nem loptam és nem is lopnék,de ez ha azóta is eszembe jut nem jagy szabadulni a gondolattól.

Megbocsátható ez valaha is az életben??? Hohetetlenül bánom azóta is minden nap eszembe jut és arra gondolok bár visszaforgathatnám az időt,hogy akkor ne csináljam meg ezt a hülyeséget.


2018. szept. 24. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez egészen biztosan váló ok lesz....

(életképtelenség)

2018. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem kéne iskolában lenned? Korán van még a trollkodáshoz.
2018. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
vagy már 12 éves,agyilag?
2018. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem trollkodás sajnos.

Az iskolát pedog jó pár éve elhagytam.már.

2018. szept. 24. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsés vagy hogy ez a legnagyobb lelki terhed ami nyomaszt.Felejtsd el,ennél ezerszer nagyobb bűnöket követnek el az emberek az életük során,és ők sajnos még csak nem is rágódnak azon,mit tettek.Szóval fel vagy oldozva.Bagatell. :-) Ha úgy érzed hogy attól jobb lesz ha elmondod a férjednek,akkor rajta.
2018. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nyomaszt, menj el vele pszichológushoz, komplexebb bajod van, hogy ilyen pitiáner "bűnőn" nem tudsz átlépni.
2018. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De igen, gyakorlatilag loptál. Azért nem hagy nyugodni, mert tagadod magadnak, pedig tudod jól, hogy megtetted. Viszont elvitted érte a balhét, megbántad és többet nem csináltál ilyet. Pipáld ki szépen és lépj tovább.

32/f

2018. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fú én egyszer véletlen kisétáltam egy lidl-ből úgy, hogy fizettem és észre sem vettem, hogy két kivi a kezemre akasztott zacskóban lóg rajtam... :D Vagy két napig lelkifurkám volt, hogy eltulajdonítottam két darab kivit összesen kb. 200 forint értékben maximum, de aztán úgy döntöttem legyőzöm és megettem. :D

Persze ez nem volt tudatos.

Lebuktál, többé nem csinálsz ilyet, ennyi. Mit kell ezen ennyire fennakadni?

2018. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Politikusnak ne menj...


Komolyan szolva; lopas volt, de nem normalis ezen ennyit porognod. Tegyel valami jot, adakozz, adj vert stb.


Ha nem loptal azota sem, nincs semmi baj csak engedd el ezt a hulyeseget.

2018. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mert nem szántam annak és nem is lopnék soha.

Tudom a lényegen nem változtat,attól félek szégyell emiatt édesanyám,többször felhoztam neki ezt és azt mondtanengedjem már ezt el,tudja jól ,hogy nem mentem be úgy a boltba h tudatosan huu en most elvoszek valamit. Csak úgy gondoltam hm. Ki veszi azt észre.

Soha nem csinálnám többé ,semmivel

.de nagyon félek anyám szégyell miatta.

És hogy az emberek vajon azóta is ezt beszélik a hátam möhött?

Vajon mekkora visszhangja volt?

Teljesen jogos,lopásnak minősül.

De nen tudatosan történt,nem elraktam ,hanem tobbet akartam picivel ..tudom rettentoen csunya dolog es ilyrt nem lehet,de úgy voltam vele más is mondta már,hogy csinálja,akkor meg..

Mindegy. Mentegetőzésnek nincs helye. Sosem loptam és nem is lopnék ..ha tudnám,hogy anya is komolyan mondta ,hogy tudja ,hogy nem szándékosan volt ez és tudja,hogy nem lopok soha,akkor túl tudnék lépni és megnyugodnék. Attól félek ez az egész életem megbélyegezte,hiszen évek óta mikor eszembe jut nagyon elkenődök,mostmár örökre erről beszélnek majd?

Vagy csal én fújom fel és ez nem annyira nagy dolog? Túlléphetek rajta? Ezért komolyan nem szégyell??

2018. szept. 25. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!