Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges lelkületű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges lelkületű az az ember aki...?

Figyelt kérdés

Aki elveszti egy közeli hozzátartozóját, és a gyászolás meg a család támogatása helyett szexuális dolgokon agyal?

Eléggé közel állt hozzá de csak testben van a családdal, fejben teljesen máshol jár... Csak nekem furcsa ez?



2021. jún. 28. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egeszséges.

A szex eleve oldja a szorongást stresszt traumát. És trauma hatására is eleve johet.


Ezek olyan erzesek eleve amiket nem tudatosan iranyit az ember.

2021. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Filmet is lattam nem egy ilyet, meg a valoságban is tapasztaltam kiborulast es szexvonzatot egy sráctol.

1.voltam

2021. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most két éves önmegtartóztatást kellene vállalnia?


Nekem az egyetlen elhunyt rokonomról pont az ugrik be, hogy ő azt szeretné, ha mind élnénk az életünket és nem miatta keseregnénk. Ezt már a halála előtte elmondta elég sokszor. És igaza is van.


Igaz én a halálhoz kicsit máshogy állok, mint a legtöbb ember, de erről több szót nem ejtek, mert gúnyolódás tárgya lenne.

2021. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Csak kicsit furcsa, hogy a haláleset nagyon friss, néhány órás, ő pedig szexelne.
2021. jún. 28. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik gyermekünk szívbetegen született, soha annyit nem szexeltünk, mint amíg kórházban volt… elhiheted, hogy nem voltunk boldogok, rettegtünk, hogy meghal a kisbabánk, de szükségünk volt egymásra, a testiségre.


Soha, egy pillanatra sem ítélnék el emiatt senkit.

2021. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még csak néhány órás a haláleset, lehet, fel sem fogta még, hogy mi van. A gyász legelső fázisa különben is a tagadás, még nem valószínű, hogy szembenézett azzal, hogy mi történt valójában. Vagy úgy próbálja tudat alatt elkerülni a szembenézést, hogy a szexszel foglalkozik. Mindenesetre szerintem ilyen helyzetben teljesen megmagyarázható.
2021. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Amikor édesapám elment, 🖤 én folyamatosan buliztam, pontosabban "tomboltam", ittam, dohányozni kezdtem...én igy dolgoztam fel. Lehet, hogy ő meg másképp. Borzasztóan hiányzik...
2021. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!