Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden egészséges lelkületű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden egészséges lelkületű nő akar gyereket?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Aki nem akar is lehet egészséges,mondjuk nekem nem kellene. De olyan akár a tetoválás valaki szét van varrva és erkölcsös rendes ember,valaki nincs és egy sz...házi
2019. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Én őszinte leszek. Kiábrándultam.a férfiakból, botrányos amit az exbarátom is leművelt. Meg itt is némelyik ember... gyomorforgatóan viselkednek, egyáltalán nem tisztelik a nőket. Folyamatosan ok nélkül kapok sértő és bántó üzeneteket. Tehát én egyelőre még pasit sem tervezek, nemhogy gyereket.
2019. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nincs korreláció a kettő közt. Az én szemembem az is egészséges lelkületű ember, aki elismeri, hogy a gyerek nem neki való és a társadalmi elvárások ellenére komfortos a bőrében ezzel a döntésével.
2019. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem mind. A megfelelő partner nélkül a legtöbben nem akarnak, inkább rettegnek, hogy terhesek lesznek.
2019. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Semmi köze az egészséges léleknek ahhoz, hogy akarsz-e gyereket. Sok idegbeteg, mentális beteg nő szül és sok normális nő nem. Egyszerűen nem találja meg azt a férfit akivel megtenné, vagy máshogy alakul az élete, talán nem is vágyik gyerekre. Az baj? Attól még nem beteg, nem utálja őket, csak nem kell neki saját. Szerintem semmi baj ezzel.
2019. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 5ös írta. Van sok nő,aki minden élettársának szűl egyet,azzal akarja megfogni na ők betegek.
2019. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem minden nő akar gyereket, de ettől még egészséges lelkületű az illető.
2019. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Már a kérdés is arról árulkodik, hogy a kérdező szűk látókörű.
2019. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sokkal több beteg akar szerintem. Mikor rájönnek, hogy elcseszték az egész életüket és semmit sem tettek le az asztalra(sem karrier, sem papír, sem jó fizu, esetleg még el is híztak, szar a házasságuk), akkor előtör belőlük a gyereknemzési ösztön, mert anyaként verhetik a mellüket és olyankor jobban körülugrálja őket mindenki. Aztán harsogják a diplomás meg az anyagilag felkészült ismerősöknek, hogy milyen boldogok és a rút materiális javak hajszolása helyett a gyermek élete az igazi áldás (csak elfelejtik, hogy pont ezzel fogják elbszni). Legalábbis a defektes ismerőseim közül mindenki szülő szinte vagy erősen akar gyereket.


Ha valaki nem akar gyereket, annak sok oka lehet. Alapvetően úgy gondolom, hogy az a leginkább megbetegítő, ha valaki vállal, miközben nem akar (vagy csak eszközként) vagy nem tud vállalni, miközben minden vágya az lenne. Ezek nagyon embert próbáló helyzetek, főleg az, ha valaki bevállal egy gyereket annak ellenére, hogy maga a gyerek iránt nem elkötelezett. Abból 15-20 évig nincs kilépés és nem csak magadért felelsz komolyan, hanem érte is. És ez nagyon nem játék. A jelenlegi népességszámok és a gazdasági helyzet mellett én azt mondom, aki bizonytalan, az inkább ne tegye, sokkal felelősségteljesebb döntés, mint kockáztatni.

2019. nov. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki meddő, az lehet egészséges lelkületű?
2019. nov. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!