Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy lány a munkahelyemen, akivel csak köszönő viszonyban vagyunk, de semmi több, még nem volt olyan sem, hogy munka miatt együtt kellett volna dolgoznunk. Mindig rám mosolyog, amikor köszönök neki és nagyon tetszik nekem, ezért szeretnék kezdeményezni nála. A munkaviszonyom úgy is lejár jövőhónapban, mert felmondtam, tehát semmi tétje nem lenne ennek, viszont nagyon tapasztalatlan vagyok és fogalmam sincs, hogy mi lenne a legjobb módja ennek. Tudnátok tanácsot adni? Ti idő szűkében hogyan kezdeményeznétek?
2021. jún. 28. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá, mondd neki, hogy sajnos nem sokára befejezed ott a pályafutásod és sajnálod, hogy nem tudtad őt jobban megismerni. De ha esetleg lenne kedve valamikor munka után meginni/megenni valamit, az tök jó lenne. :)
2021. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
(bocsi, nőként válaszoltam)
2021. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy felmondtal nyugodtan állj le vele beszélgetni. Lesz, ami lesz.. Pl egy kávé..
2021. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hehe ezt a kérdést én is irhattam volna ki, én is épp most mondok fel. Annyi különbséggel, hogy én már zaklattam szegényt dehat "maradunk barátok" 😅

Meg nagyon sajnálja, hogy elmegyek és hiányozni fogok neki drukkol, hogy jó legyen az új munkám stb blablabla dumaduma.

Na mindegy, nem fogod megbánni, akkor sem ha a legrosszabb módon reagál amit el tudsz képzelni. De ha úgy hagyod ott, hogy alig beszéltél vele na az fájni fog.

2021. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát elmennék hozzá, és várnám, hogy egyedül legyen, megszólítható legyen. Ha lehet, akkor félre is hívhatod.


Es nem.kell túlkomplikálni, ez a szöveg is jó, amit itt leírtál, hogy láttad a jelzéseit, neked is tetszik ő, és megismernéd jobban, és aztánrandi időpont és helyszín

2021. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit tettél végül? :)
2021. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!