Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak! Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Mit tennétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy Nőnemű barátotok, akivel egy éve ismeritek egymást, kvázi legjobb barátok vagytok.

És közben nektek lesz egy barátnőtök, aki nem vallja be, de féltékeny a nőnemű barátotokra, és rosszul érzi magát, ha kettesben vagytok a nőnemű baráttal.

Ritkítanátok a találkozásokat, esetleg megszakítanátok a kapcsolatot a nőnemű baráttal?



2018. jún. 17. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2018. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nincs bizalom, akkor ott ette meg a fene az egészet.
2018. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Hm, nem hinném, hogy ritkítanám. Főleg akkor nem, ha valami közös hobbit, elfoglaltságot űzünk. Az indokolatlan féltékenykedést különben is gyűlölöm, két exem is eljátszotta már ezt. Unalmas.
2018. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Mivel csak olyan nőneműekkel "barátkozom" akiket meg akarok dugni egyszer, remélhetőleg, így mérlegelném erre pontosan mekkora az esély.

Ha nullához közelít akkor azzal az ismerőssel ritkitanam, akinél érzek esélyt úgy annál bemeselnem, hogy csak barátok vagyunk és bűntudatot keltenek, hogy meg tudjam húzni viszonylag rejtozesmentesen a csajt.

2018. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem szakítanám meg a kapcsolatot de kevesebb időm lenne rá nyilván a kialakult párkapcsolatom miatt.Beleszólni nem engedném ilyen szinten,én sem várom el ,hogy meglévő ismeretségeket,barátságokat szakítson meg. Nem féltékenykedem rájuk ő se tegye.Meghallgatnám,figyelembe venném a véleményét és igyekeznék eloszlatni az ellenérzéseit.
2018. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan barátnő nem kellene, aki nem tudja elmondani a problémáit. Legalább hamar kiderülne, hogy nem illünk össze 🙂
2018. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítanám meg a kapcsolatot, inkább bemutatnám őket egymásnak, hogy ők is jóban legyenek, és hogy láthassa, barátok vagyunk csak. Azért elbeszélgetnék a barátnőmmel, hogy mitől ennyire bizonytalan, miért érzi azt, hogy vetélytársa az a lány, akivel barátkoztam már ő előtte is.
2018. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincsenek ilyen nő barátaim, meg nem is hiszem hogy lesznek. Egy nőben nem barátot keresek hanem a párom.

Barátokat a férfiak között keresek, probléma letudva.

2018. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Figyu ez volt nálunk is. "A lány barátom éve óta mellettem van, lett volna lehetőség hogy összejöjjünk! Szerinted miért csak barátok vagyunk?" Az én leendő feleségem megértette...
2018. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most volt a 13 házassági évfordulónk és a lány barátom még mindig a barátom.
2018. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!