Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltudtok beszélgetni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudtok beszélgetni a párotokkal csajos témákról lányok?

Figyelt kérdés
Mint pl menstruációs gondok, samponok, cipők stb.

2021. jún. 29. 07:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

#4 vagyok, a körömfestés számít? :D


Amilyen ügyes a jobb kezem (rajzos vagyok, néha mintha külön életet élne rajzolás közben) annyira ügyetlen a bal.


Körömfestésnél néha megkérem, hogy csinálja már meg a jobb kezemet. Olyankor megbeszéljük a helyes festési technikát is, meg ilyeneket :D

2021. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

7-es Mi a példáidra reagáltunk. Amik általános dolgok, nem csajos téma szerintem.

Az, hogy milyen árnyalatú a hajad, körmöd, milyen márkájú termékek kellenek hozzá, vagy az, hogy milyen sminktermékeket használsz stb. az lenne csajos téma. Ez tengermélyen nem érdekli a férfiakat.

2021. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én most nem vagyok épp foglalt, de előző párommal mindenről lehetett beszélni. Nyilván azért tekintettel voltam arra, őt mi érdekel... tehát ha megtetszett egy cipő, nem beszéltem neki órákig a vonalvezetéséről meg a színéről, de azért egy kicsit igen. Meghallgatta, nem problémázott miatta, hogy "jaj, ez csajos téma, haggyámá", cserében én is meghallgattam olyan sztorijait, olyan témában való okfejtéseit, amik engem nem annyira érdekeltek.


A menstruációs dolgokat megbeszéltem vele mindig, nem egy 12 éves szinten levő finnyás, burokban tartott kisfiú volt; azért nem árt, ha tud róla, ha már szexuálisan aktívak vagyunk, főleg ha együttélünk. Amikor görcsöltem, és elfogyott a betétem, simán lement helyettem a boltba és vett nekem.

2021. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
De nem fogod fel, hogy a klasszik csajos témák csak a buta lányok fő beszélgetési vonala. Értelmes nő samponokról a fodrászával beszélget, bőrápolásról a kozmetikusával, fogyókúráról olyannal aki benne van a témában. Amúgy az értelmes emberek normális témákról beszélgetnek, filmekről,könyvekről, a világ eseményeiről, családi dolgokról, hobbikról stb. Nem tudom elképzelni, hogy valaki hosszú beszélgetéseket folytasson a szépségápolásról. Ez életszerűtlen.
2021. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek csajos témáim, divat, smink ilyesmik nem érdekelnek.

Viszont a páromat érdeklik a női dolgaink, menstruáció, terhesség, ilyesmi :)

2021. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#14-es, én is gondolkodtam, hogy mik is azok a csajos témák, ezt hogyan képzeljem el :D
2021. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
Mi az unikornisokról szoktunk beszélgetni.
2021. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Engem a sminkelés érdekel(t. Régebben jobban.) Akkoriban mutogattam neki neten, hogy épp mi tetszik, mit szeretnék megvenni. Hát őt nyilván nem hozta lázba a dolog, de meghallgatott.

Menstruációról is szoktunk beszélni.

Ruhákról, cipőkről stb nem nagyon szoktunk, nem tudom hogy lehet egyáltalán egy rövid beszélgetést is folytatni róluk.

2021. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Akkor értelmetlen nő vagyok, ha samponokról beszélgetek? Pont levelezek a H&S-el egy összetevő miatt, amit kivettek. Ezt pedig elpanaszkodom mindenkinek. :D


Szerintem nincsenek "csajos" témák. Ez csak ledegradálása egy csomó témának, hogy lehessen a nőkre mondani, hogy milyen buták.

2021. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Azok a témák, amiket csajosnak szoktak nevezni, általánosságban nem érdekelnek, ezért nem beszélgetek róla. De ha sminkelnék, egész biztosan meghallgatná az azzal kapcsolatos dolgaimat, ahogy ha veszek egy epillátort, azt is segít kiválasztani vagy megveszi, ha éppen megy a boltba. Tudja, mi az az intimkehely, azt is, hogyan működik, mert kiműveltem, ahogy ha valami nincs rendben a ciklusommal, nyugodtan megoszthatom vele.
2021. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!