Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jó, ha a fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó, ha a fiatalok túl korán kezdenek nemi életet élni?

Figyelt kérdés

Nálam intelligensebb emberektől hallani szoktam mindig, hogy várni kell a szexszel, amíg nem vagyunk rá érettek. Mivel nálam okosabb emberek mondták, elhiszem. De ennek pontosan mi az oka? Miért nem jó a túl korán kezdett nemi élet? Milyen problémákkal járhat?


Ja és egyébként 16 vagyok és még szűz (és fiú)


2010. aug. 26. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért, hogy felelősségteljesen védekezzenek és ne történjen baj.
2010. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért: mert ha már 14éves fiucskák azzal szorakoznak h nah én ennyi nőt basztam meg feri meg csak ennyit akkor ebből még baj is lehet... mivel a fiuk késöbb érnek nem tul felelősségteljesek-tisztelet a kivételnek-és ebböl jön az h teherbe ejtik a kiscsajt mert azt hitték időben kitudják venni a farkukat még elélvezés előtt ...persze ahoz tul kemények hogy ovszert huzzanak mert arra nem elég a szebpénz vagy mert csak nélküle sokkal jobb.... figyelj egyáltalán nem baj az hogy ha valaki hamar elveszti... itt a ténnyel van baj h a legtöbb mai fiatal felelőtlen ...ha te nem érzed magad annak akkor semmi akadálya csináld csak
2010. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért mert irigyek arra, h a mai fiatalok hamar eltudják kezdeni. majd mikor megnősz, te is érdekesnek fogod tartani, h az a 15 éves GYEREK már jártas az ügyben. és persze, az 1ő válaszolónak is igaza van
2010. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert egy gyerek nem tudja úgy élvezni, mint egy felnőtt, nem fogja fel a dolog jelentősségét.
2010. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

aki korán kezdi az hamar kiég és nem lesz az életében késöbb semmien értéke. énis szűz vok még. nem vok az a 'partyarc' és sztem Te se, a normálisabbak közé tartozok/tartozunk.:)

16F

2010. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért van egy egészséges átmenet, nem "muszáj" csak azért kiégni, mert valaki korán kezdi. Érettség kérdése a dolog.
2010. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!