Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatnám le ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állíthatnám le ezt az embert? A rendőrséghez fordulhatok ilyen esetben? Vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Szeretném elmesélni ami lassan 1 hete történt velem. Az egyik rokonunknál volt egy kis összejövetel, ahol olyan emberek is voltak akiket én nem ismerek. Ott volt egy férfi aki 35 éves. Én most 22 vagyok. Feltűnően folyamatosan beszélgetni akart velem, nincs egyébként családja, van egy vállalkozása, nagyon szép autója és elvileg egy csomó pénze. (Ezeket csak hallottam a rokonunktól) Egyébként nem egy csúnya férfi, de nekem a személyisége, a kora is elég visszataszító, a történtek miatt persze undorító is..Az összejövetel után bejelölt facebookon. Akkor azt hittem, hogy ugyan már csak biztos bejelölt. Viszont utána már rám is írt… folyamatosan eléggé olyan témákat kerülgetett, ami számomra nagyon-nagyon kellemetlen volt. Ekkor már szóltam neki, hogy állj, mert én nagyon nem vagyok vevő erre. Aztán azt írta, hogy nemhogy összejönnék vele, mert ő mindent megtudna adni, van egy csomó pénze meg ilyen érveket sorolt fel nekem. Ezek után egyszerűen letiltottam… Majd a mai nap folyamán reggel láttam, hogy az autója tőlünk 4 háznyira áll.. fogalmam sincs, hogy honnan tudta hol lakok. A szüleim tudtam erről az esetről és reggel szóltam nekik, hogy igen ez az ő kocsija. Akkor apu odament (mivel még itthon lakok) és megkérdezte, hogy mit akar tőlem? És, hogy jó lenne ha nagy ívben kerülne engem, mert semmit sem akarok tőle. Erre csak azt válaszolta, hogy neki épp itt akadt dolga, közben nem is egy városban lakunk, miután odament apu utána egyből el is ment. 45 km van a két város között, tehát nem hinném, hogy épp tényleg itt lett volna dolga. Most jelenleg nagyon félek egyedül itthon lenni, de a szüleim dolgoznak és nincs testvérem sem, jelenleg párkapcsolatom sem. Ti mit tennétek ilyen esetben? A házunkon van kamera, illetve a kapun sem tudna bejönni, mert kulcsos, átmászni sem tudna, mert kovácsolt vaskerítésünk van és szerintem az nehézkes lenne. Viszont mégis elkezdtem félni, mert nem tudom, hogy mire számítsak..
2021. júl. 1. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha a pasinak egy csepp esze van nem csinal semmit !
2021. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Nem vagy egy kicsit paranoiás?

Azért mert 1x ott állt az autója pár házzal arrébb a tiétektől, még nem jelenti azt, hogy zaklat/megfigyel. Amúgy mi olyan hihetetlen abban, hogy esetleg tényleg ott volt dolga?!

2021. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a kérdést már vagy hatszor olvastam nagyon hasonló leírással. Szép kamu, de most már valami újat is kitalálhatnál.
2021. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Letiltottad, azóta nem írt és nem zaklat, nem? Azt meg nem tilthatod meg neki, hogy akar az utcátokban álljon kocsival, ha arra van dolga. És lehet épp arra volt dolga.


Egyelőre ezzel a rendőrség sem tud mit kezdeni, mert nem történt semmi. Pláne ha azóta nem írogat neked.

2021. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
En vagyok a ferfi. Negy hazzal arrebb parkolok. Ulok az autoban, mint egy detektiv, es nem tortenik semmi. Hugyozni kell, ehes vagyok, unatkozom, stb. Egy munkahelynel zaras elott dekkolo perverzek vannak. De mi a vihart csinaljon egy orokkevalosagig egy autoban?
2021. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!