Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az online társkeresők tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az online társkeresők tele vannak iszonyúan ronda nőkkel, mégsem kapok egy kedvelést sem tőlük. Ennyire nagyra tartják magukat hogy csak top pasi kell nekik?

Figyelt kérdés
Az olyan netes társkeresők mint badoo, jaumo, stb. tele vannak gusztustalan ronda nőkkel, mégis akárhova regisztrálok (ronda fiúként) folyamatosan 0 kedveléssel kell törölnöm a profilomat. Ezek a nők nem érzékelik hogy a saját szintjükön kellene próbálkozni, nem pedig a top pasik után vágyakozni, aki még bottal se nyúlna hozzájuk?
2021. júl. 3. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hm talán ebben a sztoribn te vagy aki nagyra tartja magát, mégse piszkálná senki még bottal se. Érdekes
2021. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

1-est hagyjad!

Egy elég elhízott háztartásbeli nő, mozogni is lusta férjével azért van, mert van egy kevés pénze.Annyi öröme van hogy feminista válaszokat ír az oldalra.

Pár hónapja írta privát üziben.

Sok ilyen kérdésnél felfedezni a válaszait.

Ha sokan betámadják, van egy másik regisztrációja, akkor onnan is ír.

2021. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Most nem azért, de nem lehet preferenciájuk?

Pontozzatok le, ha akartok, de nehogy mér azon hisztizzünk, hogy más valaki nem téged akar. És ha csúnyácskább? Akkor is próbálkozhat a katigóriáján felül. (Most ez szemeten hangzott de értitek)

2021. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Én ugyan soha nem társkeresőztem, de logikusan nézve tényleg értelmetlen a felvetés. Csak azért mert egy nő (szerinted) ronda, miért kellene hogy tetsszél neki? Miért lenne rosszabb az ízlése, csak mert a külseje talán nem a legelőnyösebb? Miért kellene rànyomulnia boldog-boldogtalanra?


Itt a gyakorin időnként olyan paradox összefüggéseket tanulok meg, hogy egész új univerzumok tárulnak fel előttem...

2021. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, elárulok neked valamit: nem kedvelek és szívecskézek senkit. Egyáltalán nem kezdeményezek. Ha rám ír, válaszolok neki. Ha nem tetszik elutasítom, ha érdekesnek tűnik, beszélgetni kezdünk, és ha elég értelmes és vonzó számomra, akkor találkozom vele. Nehogy azt hidd, hogy azért mert nem vagyok szép, bárkire ráfanyalodom. Nekem jó egyedül is. Csak olyannal lépek kapcsolatba, aki tetszik. És nem top kategóriájú pasikról van szó, hanem hozzám illő, átlagos pasikról. (Nem vagyok ronda, csak átlagos).

A volt párom is átlagos, de tetszettünk egymásnak. Viszont senki sem fog tetszeni csak azért, mert átlagos. Átlagos és átlagos között is van különbség. Senkin nem kérheted számon miért nem kellesz neki, és lehet, hogy nem lesz nálad jobb pasi akit választ, de MÁS lesz, mert őt más vonzza.

2021. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!