Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem kezdek beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kezdek beleszeretni valakibe, aki foglalt azonban. Tudom hogy tovább kéne lépnem de nem akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kérdést kicsit rosszul fogalmaztam meg.


Nem vagyok szerelmes de úgy érzem ez már csak idő kérdése. Az elmúlt időben folyton rá gondolok és igazság szerint csak ritkán önt el miatta a szomorúság, de ha rosszabb napom van akkor viszont inkább ürességet érzek. Foglalt, nincs értelme ezen rágódni ezt én is tudom. Ugyanakkor azt érzem hogy nem akarok továbblépni, de ez csak a saját hülyeségem.


Aki volt hasonló helyzetben, hogyan lépett tovább?

Én sajnos nagyon le tudok ragadni dolgoknál..



2021. júl. 4. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik neked, megkedvelted. Gondolom ismered már és beszéltetek is.


Azért érzed ezt mert el akarod felejteni, de a szíved szereti.

2021. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy 6 éve nem voltam szerelmes, azóta sokat értem, sokat változtam és már azt sem tudom milyen lenne az ha a mostani fejemmel lennék szerelmes.


Az utóbbi időben reggel ha felkelek az jut először eszembe hogy bárcsak itt lenne mellettem, ha lefekszem aludni, azzal a gondolattal fekszem le, hogy bárcsak itt lenne mellettem.


Alapvetően ha rágondolok, elmosolyodom, jó kedvem lesz.

De ha rosszabb napom van, vagy semleges akkor ürességet érzek.


Legszívesebben folyton vele lennék. Mindig varom hogy lássam.

Amikor beszélünk, találkozunk akkor nagyon-nagyon kijövünk, megértjük egymást, passzol a humorunk stb.

És fel sem tudom fogni hogy nem lehet az enyém.:(

2021. júl. 4. 11:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nő vagy és foglalt férfiról van szó. Igen, szerelmes vagy és fáj hogy nem lehet belőle semmi.
2021. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ne hagyd magad sodródni a dolgokban. Én hagytam másfél évig és szenvedek nagyon

zárj le mindent és kerüld amennyire csk tudod

2021. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha távolságot tartasz, és elkezded bővíteni az ismerettségi körödet. Új emberek, új ingerek, történések elterelik a figyelmedet. Valószínűleg nagyon rá vagy fókuszálva, így ezt megtörve jó eséllyel ki tudsz keveredni belőle.
2021. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 nem tudom mennyiben van jelentősége hogy férfi vagy nő vagyok-e.


Szerelmesnek még nem érzem magam, de közel vagyok hozzá.


Hogy lehet ezt lezárni? A nem találkozáson kívül.

Szeretnék egy társat, de nem tudok úgy ismerkedni senkivel hogy ne hasonlítgassam az embereket hozzá. Nem tudok tőle elvonatkoztatni.

2021. júl. 4. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Pedig csak a saját hülyeségedet kéne elengedni, hogy nem akarsz túllépni rajta. Annyi másik ember van.
2021. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs gyereke, akkor megpróbálhatod, talán jobban bejössz neki, mint a mostani párja. De ha van gyereke, akkor felejtsd el.
2021. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Nincs gyereke. De amúgy sem vagyok az a típus aki belerondít szándékosan masok kapcsolatába. Nem az én stílusom.
2021. júl. 5. 17:47
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
100%

"De amúgy sem vagyok az a típus aki belerondít szándékosan masok kapcsolatába. Nem az én stílusom."

Nos, nézzük meg, mi a baj ezzel a gondolatmenettel. Tudod, a legtöbb párt (>95%) nem az arra megfelelő két ember alkotja. Összejöttek, együtt maradtak, de belül mindketten tudják, hogy nem ezt akarták, és még tartogat ennél szebbet, jobbat is számukra az élet. Most tegyük fel, hogy jössz te, és "belerondítasz" a kapcsolatba. Ha gyenge a kapcsolat, akkor a pasit te kapod meg. Mi történik? Jól jársz te, mert meglesz álmaid lovagja. Jól jár a pasi, mert számára alkalmasabb csajt kap, mint aki volt neki. És jól jár a csaj, et még idejében megtanulja, hogy em elég valakit megszerezni, meg is kell tudni őt tartani! És az a nehezebb. Ha meg erős a kapcsolatuk, a fejedre is állhatsz, akkor sem tudsz belerondítani. Érted? Akitől el lehet venni a párját, el is kell, mert mindenki úgy jár jól.

2021. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!