Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném megkérni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a párom kezét mégpedig úgy hogy egy repülő húzza maga után a nagy kérdést! Ebben kéne segítség! Hol lehet ilyet bérelni, intézni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Húúú, hát nem tudom, utazási irodában vagy reptéren kérdezd meg ha van ismerősöd, de nem hinném, hogy erre lesz lehetőség, arra már inkább, hogy ezek a sárkányrepülősök vagy mi a fene az a valami ami mindig fent röpköd húzza a kérdést :) Kreatív gondolat, nagyon tetszik :) Sok sikert :)
2010. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak dél-afrikában lehet bérelni szal repülj el bérelj 1et és mond ide kéne húzni a szöveget kicsit drága lesz szal spórolj
2010. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk szegeden tudom hol van reptér nemtom, tuti nálatok is van valami :) elmész azt megkérsz valakit, csak lehet h neked kell megvarrni :D
2010. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez de jó ötlet, bakker. Sétáltok Erzsivel (nem tudom, hogy hívják), és a repülő húzza maga után: "Erzsi! Leszel a feleségem?"

Ott sétál a közelben egy másik pár, ahol a lány szintén Erzsi... na, ő mit gondoljon?

Különben meg minek túlcifrázni? Féltérdre ereszkedsz, elmondod a betanult szöveget, előkapod a zsebből a gyűrűs dobozt, megmondod, hogy szereted, stb. és megkéred a kezét. Hidd el, hiába közhely, szerintem ugyanolyan megható és romantikus lesz, mint ha repülővel húzatnád.

2010. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Basszus, nekem a kisebb repterek eszembe sem jutottak, hol laktok?
2010. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz... centroplane.hu
2010. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!