Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak sima kedvesség, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak sima kedvesség, vagy a barátomra tapadok?

Figyelt kérdés
Ő többször mondja nekem hogy szeret, mint amennyiszer én neki, de érezteti hogy szeret, és én is ugyanezt teszem. De előfordult már hogy én is megleptem kis apró dolgokkal, még ha kevesebbszer is, mint ő engem. Volt már úgy hogy főztem is neki, mikor vendégségben van nálunk csináltam már neki szendvicset is. Erre anyukám azt mondja, ogy én körberajongom a barátomat.
2021. júl. 6. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#8 akk az egyedülálló és az ennek okát nem értő nőket igazinak kell csúfolni innentől kezdve
2021. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi kapcsolatok nagyon érzékeny műszerek, nehezen működnek és könnyen elcseszhetők. Ha szeretsz valakit és viszontszeretnek, azt éld meg, mutasd ki, tegyél a kedvére és legyél boldog. Anyukád rosszindulatú és frusztrált, megkockáztatom irigy is a boldogságodra. Ne törődj ezekkel, mert butaságok. Gondolod a barátodnak jól esne, ha bunkó lennél vele? Szerinted jobb lenne a kapcsolatotok? Biztos, hogy nem. Neked hogy esne, ha az ő apja tanácsolna neki ilyeneket és ő ennek hatására bunkó lenne veled?
2021. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz Anyukad! Én is mindent megteszek paromnak ahogy ő is nekem
2021. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!