Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl rajta, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta, ha minden nap látjuk egymást?

Figyelt kérdés

Röviden az a helyzet, hogy 1,5 hónapja ismertük meg egymást és azóta nagyon sok időt töltöttünk együtt de nem volt köztünk semmi, menet közben kiderült, hogy neki pont akkor ért véget egy kapcsolata mikor megimsertük egymást és még nincs túl rajta. Ennek tekintetében gondoltam maradhatunk haverok, de mivel minden nap látjuk egymást, illetve keresi a társaságom, így nehéznek érzem, hogy ne agyaljak rajta.

30 éves vagyok, életemben ő a második férfi, aki tényleg érdekel és mindent megmozgat bennem. Nem vagyok szerelmes, de beleszerettem volna ha érzem, hogy ő is akar engem és lépett volna. Konkrétan a személyisége megtestesít mindent, amitől egy férfi számomra ideális, emellett nyilván látom a hibáit is. Olyan pasi, akivel komoly kapcsolatban gondolkoztam volna, és olyan, akinek akár gyereket is szültem volna. Nyilván szívás, ha ez nem kölcsönös, ez van.

A kérdés, hogy hogyan lépjek túl ezen a "nem kellek" és "nem vagyok elég jó" érzésen, ha minden nap látjuk egymást?

Gondoltam rá, hogy elkezdek ismerkedni, de egyelőre semmilyen szinten nincs kedvem más férfihoz. Jövő héttől elkezdek rendszeresen edzeni, ez kicsit majd kikapcsol. Mi lehet még, ami segít túllendülni rajta?


2021. júl. 8. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A napi találkozás olyan miatt van, ami nem elkerülhető?
2021. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1, nyilván igen. Ha elkerülhető lenne akkor elkerülném.
2021. júl. 8. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az gáz. Esetleg akkor annyit lehet, hogy megbeszélni vele, hogy egy ideig hanyagoljon haverilag és csak a szükséges dolgokat kommunikáljátok, amíg kicsit kibillensz ebből.
2021. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3, igen erre én is gondoltam, de jelen állás szerint nem tudja, hogy ez ennyire felkavart engem és nem is vagyok benne biztos, hogy jó lenne ha tudná. Utána talán még kínosabban érezném magam előtte. Így kicsit biztonságosabbnak érzem, hogy ő azt hiszi kedvelem, de semmi több.
2021. júl. 8. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!