Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel ha valakivel bizonyos okokból nem lehetünk együtt de szeretjük egymást? Ha jelenleg biztosan nem lehet ez ellen semmit tenni akkor reménykedjek vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha csak 1-2 évet kapott akkor megvárhatod.

ha 8-10et,akkor szerintem lépj tovább.

2018. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 😂😂😂😂
2018. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal hiteget, hogy most ezért-azért még nem hagyhatja el a feleségét, de majd nemsokára el fogja?

Szerintem lépj tovább.

2018. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen dolgokról van szó. Szülőköl
2018. jan. 13. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Reménykedtem 6évig ..de most hogy megmondta ő nem akar semmit innentől nem fogok mindenkit lepattintani hagyom had alakuljon hàtha màsba is megfog valami..ő csak jàtszott..néha ugy érzem nem de jobb ha arra hallgatok amit kimond
2018. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit ide leírtál, nem létezik. Csak is tietek a döntés.
2018. jan. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyós áll az ágy mellett, ha dugnátok?
2018. jan. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Red Vixen, emlékszel? Bárcsak mifelénk is más lenne az én ügyemmel :D átérzem kérdező a helyzeted..beszéljetek meg egy korlátot a későbbiekben és ha menthető a dolog akkor tartsatok ki. Ha nem akkor sajnos engedd el, az pokolian tud fájni. :(
2018. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!