Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek tovább? Szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek tovább? Szeretjük egymást, da van barátnője, akivel jól megvannak.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe belezúgtam. Ő is nagyon megkedvelt el is mondta. De van barátnője, de engem se akar elveszíteni. Próbálunkjuk az érzelmeinket kordában tartani, de nagy a vonzalom.
2016. jan. 2. 01:58
 1/9 anonim válasza:
100%
ha ennyire oda vagytok egymásért szerintem mondja meg a barátnojenek es legyen veled
2016. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azt mondta jól megvannak
2016. jan. 2. 02:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus még egy?

Behülyített rendesen.

Téged is annyira szeret mint a barátnőjét szóval semennyire.

Idiota nők...

mit csinálj?

mond el a barátnőjének hogy a pasija megcsalja veled aztán várd meg mit kapsz tőle...megérdemled

2016. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha meg jol megvannak akkor hagyd beken oket.

De én kicsesznék a pasival mert egy szemét ember.

2016. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en pasimra nem tapadnak, mert megverem oket.

Szoval addig lepj le, amig nem derul ki, h a pasi bnoje is ilyen szemleletu.

N

2016. jan. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"engem sem akar elveszteni"


Naiv vagy!

A többiek ezzel kapcsolatban már elmondták a frankót!

Kihasznál mindkettőtöket!

Persze az is lehet neked jó, hogy butának néznek!

2016. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:-)

Azért a " szeretjük egymást" és a "megkedvelt" nem ugyanazt jelenti!


Ha valóban szeret,akkor majd lép! Amíg csak kedvel,addig a barátnőjét döngeti helyetted!

2016. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pasi egy kis genyó. Szívasd meg. Az ilyen pasikkal azt szoktam csinálni, hogy behülyítem, ígérgetek neki mindent, hogy szakítson és velem akarjon lenni. Az ilyen típus addig nem szakít, amíg a másik kapcsolatát nem érzi biztosnak. Fél a két-szék-között-pad-alá effektustól mert kapcsolatfüggő. Ha pedig szakított akkor én is a képébe röhögök és hanyagolom. Egyrészt jót tettem az exnőjének, nem kell egy ilyen gerinctelen alakra pazarolni az idejét, másrészt a fiú is megkapta a magáét. :)
2016. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kis naív. Komolyan bekajáltad ezt a dumát? Legjobb úton vagy a szerető státusz felé. Csak aztán vigyázz. Ezek vagy csak hitegetnek vagy pár év múlva már téged csalnak.
2016. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!