Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek életképtelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek életképtelen, függni vágyó nő lehet?

Figyelt kérdés

29 éves, még otthon lakik a szüleinél, elmondása szerint azért lakik még otthon, mert albérletre sajnálja kidobni a pénzt, saját ingatlanra pedig nem tellik neki. Pedagógusként a bank sem állna szóba vele.

Egyébként dolgozik, otthon takarít, segít a szüleinek és újítja a lakásukat. Vannak barátnői, akikkel néha találkozik, de ha egyik barátnője sem ér rá, akkor pl egyedül nem megy nyaralni.

Nekem kicsit olyan, hogy egyedül teljesen életképtelen lenne. Ti hogy látjátok?


2021. júl. 9. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ez a jellemző. Én ugyanezt teszem 26 évesen. Bár lassan házat veszek. (hitelre :D örök eladósítás, de másképp nem megy)


Ha neki így jó, akkor ne törj pálcát felette. Gondolom ő se akar adósságspirált és a szüleinek szüksége van segítségre. És azt is megértem, hogy miért nem dobja ki az ablakon a lóvét egy albérlet miatt. Egyedül elég költséges.

2021. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tanárság rohadt mocsokul fizet, nem véletlen hagytam ott a szakmát, mielőtt elkezdtem volna. A többi csoporttársam, akik a szakmában maradtak, csak együtt tudnak albérletet kivenni. Na, most, ha a szüleivel egészséges a viszonya, megvan a megfelelő privát tér, akkor simán lehet, hogy jobb is így élni, mint valakivel szobát bérelni. A bankok lakáshitelre pedig tényleg nem állnak szóba ezzel a fizetéssel és a mostani ingatlanárakkal. Lehet, éppen spórolja össze az önerőt ahelyett, hogy egy idegen zsebét tömné, hogy majd ha lesz párja, akkor együtt vegyenek külön lakást.

Segít a szüleinek, ad bele a házfelújításba (ami jobb, mint egy idegen zsebét tömni már csak hosszútávon is, mert elvileg ő fogja örökölni a házat egyszer a jövőben), dolgozik. Ebben semmi életképtelenség nincs.

Amúgy az életképességnek mi köze van a nyaralásnak? A tanári fizetés még mindig elég fs, egyedül bérelni bármit elég nehéz belőle. Meg nem tudom, én sem szívesen mennék egyedül nyaralni, mert minek? Az számomra páros program, én marhára nem élvezem, ha egyedül üldögélek a strandon és olvasok. Azt otthon is tudom. Ahhoz, hogy várost nézzek meg ilyesmi, nem kell nyaralni, elég egy korai és késői vonat, jóval olcsóbban kijön.


Ettől függetlenül lehet egyedül életképtelen, de ebből nem lehet következtetést levonni. Ja, és ugyanezt mondanám, ha férfiról beszélnél.

2021. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az életképtelenség nem itt kezdődik.
2021. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne életképtelen?


Ha jó a kapcsolata a szüleivel, akkor én sem értek egyet azzal, hogy egy felbérlő zsebét tömje, akinek biztosan nem az az egyetlen kiadott lakása. Én is sokkal szívesebben adok haza a fizetésemből, segítek be édesanyámnak, mintsem egy gazdag manus 5. nyaralását fizessem az évben...


"akkor pl egyedül nem megy nyaralni."

De nagy tragédia! A nyaralás, házibuli akkor élvezetes, ha ott vannak a barátok is. Attól senki sem lesz életképtelen, hogy egy közös, baráti buliként tekint a nyaralásra, nem pedig úgy, hogy "egyedül is elmegyek abba a múzeumba, mert érdekel".

2021. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a te fejedben is vannak ám gondok úgy látszik.


Ezen kívül pedig a fentebb már leírtakat tudnám ismételni.

2021. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Bocsánat, de az, hogy egyedül megy el nyaralni, az azt jelenti, hogy talpraesett.

Én is voltam párszor egyedül, nem volt könnyű. Főleg akkor, amikor valaki kérdezi, hogy egyedül vagyok-e, igent mondok, és teljesen meglepődnek. Iszonyatosan fura tud lenni. Igen, egy főre az asztal... Igen, egyedül jöttem. Nem, nem a családommal, nem nincs párom... Fárasztó tud lenni. Ha az első ilyen után elment, szerintem erős csajszi lehet.

Tanári fizubol szerintem valahol a lehetetlen közelében van az albérlet,ha akar mondjuk nem is tudom, enni. Vagy esetleg egy edzőterem belépő. Tudom, az már luxus.

2021. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem életképtelen, csak egyedülállóként még nincs más választása.

Nyaralni én sem mennék egyedül.

2021. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!