Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt már, hogy a gáz “férfiak” válogatósabbak? Tudni szeretnem miert, ti kire vártok?

Figyelt kérdés

Gáz pasi, alatt azokat ertem, akik teljesen ferfiatlanok.

Kulsore is gazul neznek ki,es most nem csak a genetikai adottságokra gondolok,hanem igenytelenek is, tul vekonyak vagy éppen elhízottak. Egyaltalan nem adnak magukra. Büdösek, koszosak, allandoan log ki a cigi a szájukból..Mar a testtartásukbol latszik,hogy SZERENCSETLENEK. A tekintetukbol meg sugárzik az “értelem”

Belso értékeik kb nincsenek 😁 Nem tul értelmesek,legtöbbjüknek meg érettségije sincs es éhbérért dolgoznak(amit altalaban elvernek vmi késdobalos kocsmaba)

Beszelni sem tudnak,csak a haverokkal nagy a szájuk,de pl egy banki ugyintezesnél meg se mernek szólalni..


Szoval ezek ugy kibeszelek/leszoljak a jobbnál jobb nőket, ha kicsi a melle az a baj,ha megcsinaltatta akkor az a baj h nem igazi..Es kozben ezek meg..

Csak rájuk kell nezni?!!!

Remelem páran magukra ismernek es valaszt kapok a kerdesemre🙄


Egyre tobbszor latom facebookon,hogy a bunko, noket le szóló kommentek mogott mind igenytelen,ronda,csóró paraszt van.. ma volt szerencsem egy regi baratnommel talalkozni(sajnos lezulott..) es a barati társaságával es ott is ezt tapasztaltam..nagyon erdekes😁



2019. márc. 29. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Nekem egyáltalán nem tűnt fel, és szomorú, hogy téged ez foglalkoztat.
2019. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Nekem viszont van egy pont ilyen barátom. 37 éves, még mindig anyuci pici fia. Segédmunkás, iszik mint a homok, írni olvasni alig tud, hivatalos ügyben agyhalál, sorban állni sem tud, nem megy vásárolni mert sokan vannak, stb.

De neki a magas, nagy mellű kerek fenekű szőke cicababák kellenek (kellenének) , és ha egy nő már elmúlt 30 neki az már öreg. Szóval van benne valami....

2019. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Igen.


Akad itt egy pár belőlük GYIK-en.


Az a helyzet, úgy próbálják megmagyarázni a sikertelenségüket, hogy bebeszélik maguknak, hogy a jó csajok amúgy sem kellenének nekik, ettől kicsit jobban érezhetik magukat.


Az egyébként, hogy nincs érettségijük nem mindig játszik sokat, mert nekem is megszakadtak a gimnáziumi tanulmányaim, viszont rengeteget olvastam, tehát művelődtem pl. Stephen Hawking vagy Homérosz művein. Emellé szeretném majd folytatni a tanulást.


Az persze más dolog, ha valaki otthagyta a gimit, és azóta SEMMIT nem tanult, akkor nyilván elhülyült az agya.

2019. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy nem tudok focizni, még kritizálhatok egy profit, ha kihagyja a gólvonalról... Külső alapján nem kritizálok, persze van szemem, de emberileg van egy értékrendem, egy skálám ahova betudok lőni embereket. Amúgy ajánlom, hogy ne beszélj olyan magaslóról, le lehet arról esni elég könnyen, ezek az emberek azért kritizálnak egyébként másokat, mert magukkal sincsenek megelégedve, aki nem tudja magát elfogadni, magában is a hibát keresi, az másban is azt fogja, a másik amiért ilyenek az a sikertelenségük, valakin leverik (ebben az esetben a nőkön), de azt nem látod, amikor otthon magát ostorozza.
2019. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Savanyú a szőlő.
2019. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%
Figyu kérdező,minden férfi egy szép,csinos és normális nőt szeretne maga mellé.A baj hogy ezekből kevés van (így egybevéve).Maradnak a ribizlik,azon megy az osztozkodás.
2019. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
A gáz férfiaknak nagy a szájuk az interneten, élőben meg összefossák magukat még a nagyon ronda nők előtt is.
2019. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Vagy nem 7-es még a legjobbak előtt sem, mivel számomra nincs már tétje, amúgy nem tudom miért lettem lepontozva. 3 lány volt az életemben akiket iszonyúan elismerek, kettőnek meg is mondtam azt, hogy mennyire zseniális emberek, csajok, a többit pedig soha nem kritizáltam élőben, ettől függetlenül lehet véleményem, nem?
2019. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezője vagyok annak, amit leírtál, de én is válogatós vagyok, mert megtehetem. A másik része nyilván azért válogat, hogy magának megideologizalja, hogy miért rosszabb nő Palvin Barbi, mint pultos Julcsa.
2019. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Rockarc ***** válasza:
89%

Ez szerintem vedekezo reakcio. Ha beismerne, hogy tetszik neki a csaj, akkor ugy a kovetkezo lepes az lenne, hogy oda kene menni hozza beszelgetni. Az pedig a vilag osszedolesevel fenyegetne. Igy marad az, hogy nem tetszik ez, vagy az. A vegen mar tenyleg olyan nevetseges szintre sullyed, hogy aprosagokon kivul semmit nem tud mondani.


43F

2019. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!