Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan helyes, szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan helyes, szimpatikus szakmunkással, aki az anyjánál lakik?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy helyes, értelmesnek látszó(bár rosszul kommunikáló, szegényes szókincsű, kicsit egyszerűnek tűnő) férfival, aki az anyjával lakik panelban, ott újítgatja a dolgokat.


Helyes, magas, kellemes a hangja, értelmesen csillog a szeme, és van sok jól eltalált megmozdulása, csak ahogy kifejezi magát.. hát iskolázatlan, nem tudom jobban leírni, mintha egy értelmes srácnak nem lett volna lehetősége művelődni. Jóérzésű, nyugodt, barátságos és vicces, csak más közegből való, ami lerí róla, mikor megszólal.


És hát ugye 30 évesen az anyjával él egy kis szobában, nem volt házas, nincs gyereke, de ő javítgatja a dolgokat, tehát dolgos, ért is hozzá, szépen fest, cserél ablakot, csiszol, cserél villanyt, konnektort, mindezt egy kis faluban.


Áh, nagyon sznob vagyok, ha kiábrándít, ahogy beszél és amilyen körülmények közt él 30 éves létére? A szakmája amúgy felkapott, ha ügyes lenne, el tudná magát adni, bőven élhetne külön. Bennem sincs sok ambíció, de azért ennél több van.. Szerintem érettségije sincs, eddig nem mertem rákérdezni.


2021. júl. 11. 13:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Olvasd el mégegyszer, hogy hogyan írtál róla. Szerintem tudod a választ.
2021. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleve lejön,hogy nem vagy elégedett a műveltségével,kevesebbnek tarto magadnál. Ez nem gond,de akkor ne ismerkedj Vele tovább. Ha van egy jó szakmája,30 éves,nem volt komoly kapcsolata,a szülői házat újítgatja....ez valóban nem pozitívként írható a javára. Kérdés,hogy van-e többre igénye? Akár értelmi szinten,akár anyagi/különköltözés vonatkozásában. A falu,az idősebb szülő,az egyszerűbb munkaközeg lehúzhatja. De kérdés,hogy tényleg kell Neked ez a pasi? Nekem olyan mintha kényszermegoldás lenne,hogy legyen valakid.
2021. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hagyd. És nem azért, mert szakmunkás és mert az anyjával él,hanem mert te is tudod ,hogy ez zavar téged. Igy nem érdemel meg téged. Talál majd olyat, aki fogja becsülni
2021. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Lehet 5-10 év múlva, olyan házat vesz saját erőből, hogy megszólal. De reméljük addigra te már sehol sem leszel
2021. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így nyilatkozol róla akkor jobb ha nem jársz vele
2021. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

Ha fiatal huszoneves lenne, akkor nem zavarna, ugy gondolnam, tud fejlodni.

Nyilvan 30 evesen is tud, csak ha eddig magatol nem volt ra igenye, akkor mar nehezebb lesz joval, nekem meg nincs turelmem eroltetni. En nem randiznek vele, zavarna az egyszerusege.

2021. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Felkapott szakmával nem 5-10 év múlva kellene önálló otthonnak lennie hanem már most. Nem tudom mi a szakmája,de ács/kőműves/burkoló napi 20-30 ezret keres. Ha 30 éves kb 12 éve dolgozik. Már lenni kellene vmi önálló kis zugnak és nem a szülői házban lakna. Mit jelent az egyszobás egyébként? Az anyjával él együtt,vagy Neki van egy saját szobája?
2021. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

7# miért baj ha nem hagyja magára az anyukáját? Valószínűleg se tesó se apa. Minek fizessen albérletet, ha nem muszáj? És ha tényleg úgy spórol, hogy később jó lesz majd? Nem tudjuk a dolgok hátterét,de itt mindenki arra megy,hogy 30 évesen lakjon már külön az ember.

Mondom ezt én 33 éves nőként saját házzal,magas ambíciókkal. De nem érdekelne ez..

Lehet jobb családapa lenne bármelyik 30 feletti férfinál.

És ha várja a nőt,akivel majd együtt összeteszik amilyük van és együtt vágnak bele? Ez is benne lehet

2021. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Őszintén nagyon tetszik, helyes, kedves és látszik rajta, hogy értelmes, de nem tudja kifejezni, eladni magát, és ezzel összetörik az "idilli" kép.


Ha beszél, akkor nem reagál rendesen, hanem azt mondja "az jó" és közben olyan aranyosan néz. Mintha butítva lenne minden, amit mondani szeretne.


"szép vagy" "jó" "aha"


A hogy telt a napod helyett benyög egy mizut.. Csak műveltségi vagy kulturális kérdés, és igen, zavar, de vajon zavar e annyira, ha amúgy bírom és hasonló az értékrendünk, hogy abbahagyjam vele az ismerkedést? Rendben van e, hogy zavar, vagy nekem kellene változtatni, mert nem tehet róla?


Az ambíció hiánya is zavar, nagyon keveset keres és nem gyűjt és igen, idős szülő is van a képben.

2021. júl. 11. 13:31
 10/22 A kérdező kommentje:
Van egy fiatalabb lánytesója, aki szintén felnőtt és otthon lakik, apja nem.
2021. júl. 11. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!