Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan helyes, szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan helyes, szimpatikus szakmunkással, aki az anyjánál lakik?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy helyes, értelmesnek látszó(bár rosszul kommunikáló, szegényes szókincsű, kicsit egyszerűnek tűnő) férfival, aki az anyjával lakik panelban, ott újítgatja a dolgokat.


Helyes, magas, kellemes a hangja, értelmesen csillog a szeme, és van sok jól eltalált megmozdulása, csak ahogy kifejezi magát.. hát iskolázatlan, nem tudom jobban leírni, mintha egy értelmes srácnak nem lett volna lehetősége művelődni. Jóérzésű, nyugodt, barátságos és vicces, csak más közegből való, ami lerí róla, mikor megszólal.


És hát ugye 30 évesen az anyjával él egy kis szobában, nem volt házas, nincs gyereke, de ő javítgatja a dolgokat, tehát dolgos, ért is hozzá, szépen fest, cserél ablakot, csiszol, cserél villanyt, konnektort, mindezt egy kis faluban.


Áh, nagyon sznob vagyok, ha kiábrándít, ahogy beszél és amilyen körülmények közt él 30 éves létére? A szakmája amúgy felkapott, ha ügyes lenne, el tudná magát adni, bőven élhetne külön. Bennem sincs sok ambíció, de azért ennél több van.. Szerintem érettségije sincs, eddig nem mertem rákérdezni.


2021. júl. 11. 13:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%

Ne! Csak felfelé házasodj. Ne add lentebb a mércét sose, úgyse értenétek meg egymást, stb.

Ezt azért mondom, mert én diplomás vagyok, és sokkal több mindent megengedhetek magamnak a nőkkel, mert csak felfelé házasodnak. Meg van választékom. Úgy h csak normális pasit akarj tesit, aki tud beszélni. Diplomások tudnak.

2021. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Idős szülő mellett se értem meg,h miért nem törekszik többre,és az önállóságra. Legyen egy kis otthona,szépítgesse azt,legyen hol összebújni a barátnővel. De legfőképp' legyenek céljai. Ahogy leírja a kérdező szerintem ennek a srácnak nincs célja,jól érzi magát otthon és nem is törekszik többre. Nekem is idős a szülőm,rengeteget törődök Vele,közel lakom Hozza,de van külön otthonom és életem. Mikor akar leválni? 40 évesen? Vannak ilyen ismerőseim,sosem szakadtak le és nem kezdtek önálló életet.
2021. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod eldönteni hogy járnál e vele, ha neked így megfelel akkor vágj bele, ha nem akkor semmi értelme
2021. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem, aki nem tudja kifejezni magát az nem értelmes hanem buta. A butaság pedig számomra kiabranditobb mint a szakmája vagy bármi más. Szóval én az első ilyen ostoba megnyilvanulasnal lapátra tenném.
2021. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

Sose járj olyan emberrel, akit nem tudsz egyenrangú partnernek tekinteni. Márpedig te baromira nem tartod annak (tök mindegy, hogy tényleg így van-e, vagy te ülsz magaslovon, ezt innen nem tudom megmondani).

1. Nem tartod elég értelmesnek.

2. Nem tartod elég műveltnek.

3. Nem tartod elég ambíciózusnak.

4. Zavar, hogy az anyjával él egy szobában.

5. Zavar, hogy nem tudja eladni magát.


Az, hogy humoros, vicces, vannak jó húzásai meg dolgos, baromira nem elég egy egészséges kapcsolathoz. Ilyet biztosan találsz olyanok között is, akiket egyenrangúnak tudsz tartani.

2021. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó a fantáziád és unatkozol, de először azt ìrod, hogy panelban lakik, majd azt, hogy egy kis faluban ...
2021. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 bármilyen meglepő a kettő nem zárja ki egymást. 2021 van. Képzeld a faluban még áram is van meg ilyenek.. Döbbenet.
2021. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Persze kis faluban 10 emeletes panelházak. Na mondj egy példát.
2021. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ki a fene írta hogy 10 emeletes? A panel csak 10 emeletes lehet?
2021. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

4 emeletes panel, valami zala megyei kis település, bocs, lehet nem falu, csak nagyközség, a srác helyes, csak műveletlen.


Szerintem semmi gond, ha látjuk a másik hibáit, azt nem tudom eldönteni, hogy el tudom e fogadni..ő pl biztosan rendetlennek gondolna, és az is vagyok. Nincs gond azzal, ha valakinek van rossz tulajdonsága..


Biztosan értelmes, egyszerűen látszik rajta.

2021. júl. 11. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!