Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oldalon a férfiak saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oldalon a férfiak saját tapasztalatból nyilatkoznak a nőkről, vagy mások véleményét, kitalációit, sztereotípiáit adják el sajátként?

Figyelt kérdés
Hihetetlen számomra amiket írnak, teljesen ellentétben áll a valóságban általam tapasztaltakkal.
2017. febr. 26. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Én részben saját, részben tudományos alapoknak megfelelő tapatasztalatokról szoktam írni, és utóbbiak is megállják a helyüket, ahogyan látom.
2017. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Hagyjad ezeken a férfiakon felesleges kiakadni. Kitalálnak valamit, aztán addig szajkózzák itt, amíg már saját magus is elhiszik az agyszüleményeiket. Megválotztatni, segíteni pedig végképp ne próbálj rajtuk, mert nem lehet, csak téged is lehúznak a nyomorukba, mert tenni nem akarnak a jóért.

Ha annak az energiának, amivel egész nap itt szidják a nőket a töredékét is azzal töltenék, hogy magukat fejlesztik, teljesen megváltozhatna az életük. Na de azért ugye tenni kéne, azt meg már nem fognak. Csak megpróbálnak valakire- bárkire rákakaszkodni ezen az oldalon és leszívni az energiáját.

Egyszerre szánalmasak és nevetségesek.

22!L

2017. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én, mivel éltem már elég sokat, a saját tapasztalataimat és azt, amit a két szememmel láttam az életben. Pont ezért pontoznak le, mert mindenki álomvilágba szeretne élni.
2017. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Saját tapasztalatok, és a kutatások eredményei.

Nekünk nincsen cosmonk amiből szórhatjuk a bölcsességeket, mint "a férfiak szeretnek vadászni" "ha könnyen megadod magad, a férfinak kevésbé leszel érdekes" "játszd a jégkirálynőt, úgy vonzóbb leszel" "nehogy te kezdeményezz mert az olyan nőietlen" :D


Lehet lepontozni ;)

2017. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csakis saját tapasztalat, de sosem adom fel.
2017. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalatokat szoktam megosztani, voltak pozitívak és negatívak is. A negatív eddig több sajnos.
2017. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Saját, de sokszor leírom a konkrét megtörtént esetet is bizonyítékként. Egyébként nem értek sok mindenben egyet az itteni férfiakkal, de sajnos vannak dolgok, amiknek van valóságalapja.
2017. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

pasiként irom: a nőknek csak a kigyúrt, izmos, gazdag, szolis BMW-sek kellenek - na ez fas.szág, EZ az amit egymástól copy+paste-lnek :)


az azonban sajnos igaz, amit a társkeresőkről írnak. Egyszerűen ott a rengeteg nő, és semmi nem történik, irunk és nem válaszolnak...

2017. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
Csak lehet, hogy az online világot nem kellene összetéveszteni a való világgal és a végletekben való gondolkodás meg aztán végképp.. na arra inkább végképp nem is írok semmit.
2017. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!