Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok!Ha rossz volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok!Ha rossz volt a kapcsolatotok az apátokkal ti hogy találtatok magatoknak normális párt?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy sikerült?
2021. júl. 14. 23:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Egyelőre még nem sikerült, mindig a rossz arcokba szerettem bele eddig, vagy mérgező kapcsolatban találtam magam.

De igyekszem ezen dolgozni.


23N

2021. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is ebben a cipőben járok. Mindig kifogom a nárcisztikus, bántalmazó embereket.
2021. júl. 15. 00:00
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem volt rossz, de elég semleges volt. Nagyjából mint két távoli rokon, vagy ilyesmi. Ennek ellenére nem volt gond normális pasikkal ismerkedni. Az apámmal való kapcsolatom egyáltalán nem befolyásolta ezt.
2021. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Tudtam,h apamhoz hasonlo pasikhoz vonzodok. Azok meg artanak nekem. Nem alkalmasak kacsolatra. Igy tudatosan olyat valasztottam,aki szolga tipus es nem jon be,de mas noknek igen.


8 eve elunk egyutt teljes harmoniaban. A szex is jo nagyon. Barhova megyunk,nincs konfliktus. Mindig segit udvarias azota is es kedveskedik ajandekokkal a mai napig.


Szoval nekem igy sikerult!!! Kicseleztem a belemvesodott programot!

2021. júl. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
se apa se anya nem nevelt.. na akkor most sírjam ide ki magam ? volt kapcsolatom így is..
2021. júl. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz
2021. júl. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

De nagyon is lehet köze. Az legtöbbször hatással van az emberre, amilyen a kapcsolata a szüleivel, vagy éppen amilyen kapcsolati mintát lát a szüleitől.

Ez lehet tudatos, vagy tudatalatti, de sokszor azt a bánásmódot keressük felnőtt korunkban, amilyet kaptunk és amiben felnőttünk.

Ez lehet jó vagy rossz. Ha rossz, akkor mindegy, hogy logikusan rossz, de azt tartjuk biztonságosnak, a megszokottnak.


De ebből is ki lehet törni :)


L

2021. júl. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én "apám" egy alkesz csavargó. Szerencsére nem volt szerepe az életemben. Viszont a család többi tagja sem kutya, elég szar gyerekkorom volt.

Egyelőre nem fogtam ki normális férfit, 1 exem volt. Nevezhetjük nárcisztikusnak, bántalmazónak, akárminek. A lényeg, hogy a végén már csak játszmák, huzavona, érzelmi zsarolás, stb.

Sokat tájékozódtam a szakítás óta és mostmár egyből kiszúrom az "ilyeneket". Az exem viszont még mindig hatással van rám, sajnos, majdnem 1 év után is... "hiányzik" az izgalom, az érzelmi hullámvasút, de próbálok erős maradni. Elég szar helyzet..

2021. júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként jöttem rá igazán, mennyire rossz apám volt, még úgy is, hogy tini voltam amikor elhagyta anyámat.

A felfedezéshez hozzáárult az is, hogy beleszerettem egy kb apám-korú pasiba, nagyon sokat köszönhetek neki.

Előtte nekem is többnyire olyan pasijaim voltak, akik (erre is sokszor csak utólag jöttem rá) kihasználtak és nem igazán bántak jól velem. Ezzel a pasival éreztem magam először Nőnek. Azóta szerencsére sokminden megváltozott, helyreállt bennem is.

Szóval nem könnyű, de egyáltalán nem lehetetlen. :)

2021. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Úgy, hogy az anyukámat kerestem a férfiakban. Mivel ez szülő-gyerek kapcsolat, nem romantikus, nem a faszikát kell keresni. Ennyi.
2021. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!