Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok!Ha rossz volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok!Ha rossz volt a kapcsolatotok az apátokkal ti hogy találtatok magatoknak normális párt?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy sikerült?
2021. júl. 14. 23:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A 2. komoly kapcsolatnál tartok (ez marad is), mindketten az apám teljes ellentétei, akik csak tetszettek is teljesen normálisak voltak 🤷‍♀️

#6

2021. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nem volt rossz a kapcsolatom apámmal, de ahogy nőttem, úgy romlott meg a dolog. Egyre inkább láttam, hogy mennyire lusta, mindig másokat hibáztat, sajnáltatja magát, képtelen ellátni magát (egy rántottát nem tudna megcsinálni, akkor sem, ha éhezne) ... Stb. Egy idő után zsigerből undorodtam tőle, így teljesen más kaliberű férfit kerestem. Be is jött, 6 éve boldogok vagyunk.
2021. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint a 4es.
2021. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan férfiakat fogtam ki, akik csak kihasználtak, én meg mindig átmentem lábtörlőbe. A normálisakat lepattintottam mert erős szorongást okozott a gondolat, hogy normális kapcsolatban éljek. Úgy gondoltam úgysem lennék alkalmas rá, mert nem érek semmit. Aztán jártam terápiára is. Nagyon nehéz dolog kigyógyulni ebből. Most rendes sráccal vagyok együtt, de még mindig nehéz elhinnem, hogy megérdemle.
2021. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy apám sokszor megalázott, azt mondta semmit sem érek, semmire sem fogom vinni az életben, egy rakás szerencsétlenség vagyok, és utálja hogy ilyen lánya van.
2021. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
15. Fejezd már be a sírást! Én meg állami gondozásban nevelkedtem.. Itt sajnáltatod magad idegen embereknek...
2021. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg mi bajod van? Egybe akartam írni a 14-15os kommentet, csak véletlen entert nyomtam. Nem tudtam, hogy ez itt valami f@szméregeto csoport, hogy kinek szarabb az élete.
2021. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem pszicoterápiára. Kb egy év munkával egy tudatos ember lettem. Önfejlesztő, autonóm, aki képes feldolgozni a múltat, és szabad akaratból, nem pedig tudat alatti játszmázásokból dönteni.


Nos így. Mindenkinek ajánlom. Szerintem az emberek 99%ának segítene egy pszichológus, még ha nincs is baja. Csak minőségi legyen a szakember.

2021. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!