Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy nő sok pasival lefekszik, akkor sokféle csúnya szóval illetik, elitélik, de ha egy pasi teszi ugyanezt akkor mekkora király és nekik el van nézve?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 06:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A világ működése alapjában véve a férfiaknak kedvez. Az önérdekkövetés esetükben elismerésre méltó. Ellenben a nőket kritika illeti a saját magukra nézve kedvező döntéseikért. A férfiak női eszményképének szerves része a feltétel nélküli engedelmesség és önfeláldozás az ő javukra. Ennek elmaradása megvetést eredményez.
2021. júl. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Társadalmi tulajdonság. Valószínűleg azért alakult ki, mert a férfiak hódítanak. Minél több nőt sikerül meghódítani, a külvilág számára annál ügyesebb vagy. Nők többségét viszont meg kell hódítani, valakit minél többször meghódítottak, annál kevesebbet ér. Ugyanakkor az utóbbi évtizedben szerintem az is egyre elfogadottabb, hogy egy nő több férfival is együtt volt, valószínűleg azért, mert a nők egy része már szintén udvarol, hódít. Normális körökben már most sem illetik csúnya jelzővel azokat a nőket, akik több férfival voltak együtt, környezetemben legalábbis sose hallottam.
2021. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert a társadalom álszent és férfiközpontú még mindig. Ez az ország pedig különösen.
2021. júl. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy 1000 éves kérdés, azt hittem ezen már túlléptünk.
2021. júl. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Mert így van. Egy férfiban érték a tapasztalat és a magabiztosság. Ellenben egy nőnél nem érték ha 500 farkat kapott be és mindenki átment rajta.


De ha megnézitek a kérdéseket akkor ott is látszik, hogy a férfiak sokkal jobban örülnek egy "ártatlan" lánynak, amíg a nők egy tapasztaltabb férfinak.

2021. júl. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert a nők akkor szexelnek amikor akarnak, a pasik pedig akkor amikor tudnak :) Talán a pasiknak többet kell tenni, egy kósza numeráért
2021. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, én még nem találkoztam ezzel a jelenséggel.
2021. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Én nem így gondolom. Szerintem azonos megítélés alá kell essen mindkét nem.
2021. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En a pasit sem ítélem máshogy.
2021. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a férfiakat hajtja az ősi ösztön, hogy minél több helyen elszórják a magvaikat, ezzel biztosítva és növelve a faj (és az ő génjei) túlélését.


Egy nőnek viszont más, hiszen aktus után 8 hónapon át terhes és utána gyereket kell nevelnie, nem ér rá dugogatni.


Vagyis ezer és több ezer éve így volt. Ma már nem lesz terhes aktus után, mert vannak védekezési módszerek. De a lényeg amit ki akarok hozni ebből, hogy aki így gondolkodik mint amit a kérdésben leírtál, az még mindig nem vetkőzte le a majom valóját és agyilag valahol pár ezer évvel ezelőtt ragadt.

2021. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!