Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak rá, vagy csak kövessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá, vagy csak kövessem be? Mit írjak? Többi lent

Figyelt kérdés

Kissé számomra is furcsa és szokatlan a szituáció.


21 éves vagyok egyetemista. Az utóbbi időben fontossá vált nekem egy férfi aki foglalt tehát értelemszerűen nem lett semmi és nincs is.


Az utóbbi időben bekattant valami hogy szívesen ismerkednék másokkal. Neten már próbaltam korábban a klasszikus módon (tinder pl) de nagyon nem jött be.


Egyik nap nézegettem instagramon szép képeket (termeszetről, városokról) amit épp feldobott. Nem vagyok egy nagy instagramozós, utoljára vagy 3 éve posztoltam, nem lógok ott folyton.

Na lényeg hogy feldobott pár nagyon szép képet és megnéztem hogy ki csinálta.


A profil egy nálam néhány évvel idősebb srácé. A profilja alapján úgy tűnt van közös érdeklődési körünk (olyat tanult az egyetemen ami engem is érdekel gyerekkorom óta), fotózik ami szintén érdekel, stb stb.

Szimpatikus.


Na most én abszolút analfabéta vagyok online ismerkedésben és még SOSE írtam így rá ismeretlenre, pláne nem ismerkedési szándékkal.


Aztán eszembe jutott hogy nem veszthetek semmit, nem ismerem, közös ismerősünk se nagyon van (azok alapján akiket követ), tehát nem lehet annyira ciki.

Szóval gondoltam ráírok.


De nagyon nem értek ehhez.


Mivel kéne ráírnom? Azt talán kicsit túlzásnak érezném elsőre hogy leírom hogy szimpi és megismerném😅.


Hogyan szokás/kéne írni egy ismeretlennek?


Férfiak ti egyáltalán örülnétek ennek? Vagy minek örülnétek?


Barmilyen értelmes tanácsit szívesen fogadok:)



2021. júl. 17. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Keresd meg azért fb-n is, csekkold, hogy ez is kapcsolatban van-e. Aztán a kezeddel írjál rá valamit. Akarsz magadról fehérneműs naptárat, mennyiért vállalja vagy hasonló.
2021. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha 50-100-200km-re él akkor semmi értelme. Először derítsd ki hol él, és ha a közeledben, akkor próbálj összefutni vele, és segítséget kérni a szeretett dolgaidhoz. (Fotó, stb..)
2021. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Lecsekkoltam fb-on is. Nem láttam barátnőre utaló jelet, de persze ettől meg lehet.


Egy varosban élünk.


Olyannal nem foglalkoznék aki nem itt él, a tavolság miatt.


De gondoltam ez egyértelmű😀

2021. júl. 17. 11:00
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 összefutni elég nehéz, mert azon kívül hogy egy varosban élünk, ami megyeszékhely és egyetemváros is, azért ahhoz nagy hogy az utcákon bolyongva keressem:D


Meg dolgozom is tehat időm se, meg elég nonszensz.

2021. júl. 17. 11:02
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Kövesd be. Aztán ha szokott kitenni sztoriba valamit, reagálj arra, esetleg valamelyik bejegyzésére.
2021. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
kövesd be az utcán.. most már a virtuális világ az életetek?? normálisak vagytok ti ?
2021. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 te miről beszélsz??


Én speciel utálok online ismerkedni, de hát ha úgy "figyeltem fel" valakire.

2021. júl. 22. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:
mert neked egy bekövetés az 100% siker??? házas, kapcsolatos fiatal férfiak követnek be naponta 50-100 nőt és te erre alapozól ?? !! szolítottál meg már neked tesző férfit italozó helyen? !
2021. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 ki állított ilyet hogy siker? Írtam én ilyet valahol? :D


Nem. Epp ezért írtam ki a kérdést hogy tanácsot kérjek, mert SOSEM írtam így rá online idegenre.

2021. júl. 23. 06:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Addig olvastam, hogy túlzás lenne, hogy szimpi és megismernéd.


Nos nem. Pont ezt kell írni. Szimpatikus a személyisége, amennyit álttál belőle és jobban meg akarod ismerni, ezt kell szavakba önteni.


Hajrá.

2021. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!