Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25/N vagyok, és nagyon szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25/N vagyok, és nagyon szerelmes vagyok, eddigi életemben még sosem voltam ennyire szerelmes. De az egyetlen és legjobb barátnőm barátja iránt érzem ezt. Boncolom a problémát lenn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk legjobb barátnők, mára ő az egyetlen barátnőm. És teljesen beleszerettem a barátjába. Mint mondtam, eddigi életemben most vagyok a legszerelmesebb, szóval egyértelműen az érzéseknek nem lehet parancsolni, mert ha rajtam múlna, csak barátságot éreznék a barátja iránt. Ez egy nagyon szerencsétlen helyzet, amiben vagyok. Nem tudom, mit tegyek. Fontos nekem a barátságunk a barátnőmmel, ezt nem veszíthetem el. De nagyon tépáznak az érzelmeim lelkileg, ami meg egy tarthatatlan állapot. Mi a lókakit tegyek? Tapasztaltabb emberek tanácsára vágyom.


A fentit elég elolvasni a válaszhoz, az alábbit csak az olvassa, akit érdekelnek a részletek...


Elmesélem, hogy alakultak ki az érzéseim. A barátnőm összejött a barátjával, sokat mesélt, sokat áradozott róla. 1-2 hónapja már együtt voltak, mikor én először találkoztam a barátjával. Akkor rögtön megállapítottam magamban, hogy jobban néz ki, mint a képeken, és hogy nem rossz pasi. És az első találkozást számos másik követte. Elég sűrűn találkozunk hármasban is akár, néha persze még többen. És az alkalmak során egyre jobban megismertem őt. Eleinte szimpátiát éreztem, aztán nagyon hirtelen átfordult valami másba. Azon kaptam magam, hogy elképesztően zavarban vagyok mellette, jobban odafigyelek a megjelenésemre, meg arra, hogy mit mondok. Egyszeriben koncentrálnom kellett arra, hogy ne flörtöljek vele, és ez azóta is így van.

Most totális rózsaszín ködben vagyok. A barátnőm barátja részéről nincs semmi hűtlenség, nem flöröl velem, vagy ilyesmi. Szóval semmi sincs köztünk, nincs árulás, megcsalás, semmi. Bár lecsengene ez a rózsaszín köd, és minden visszaállna a megszokott kerékvágásba! Mert most tényleg nagyon szenvedek már.

De közben meg úgy érzem, nem hibáztathatom magam, hisz sose volt ilyen jóféle férfi ismerősöm egy sem, sosem ismerkedtem hasonlóan jóval. Sok mindent sorolhatnék róla, de minek? A lényeg, hogy azokat az értékeket képviseli, amikre én vágyom egy férfiban.


2021. júl. 17. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Figyelem hiányod van.

Sok hal van a tengerben, ismerkedj, randizz, vedd észre a jót a többi srácban is.

Akkor is, ha nem érdekel! Csináld, amíg nem működik.

2021. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Hát egyrészt azért lehet ez, mert foglalt, és az kell neked amit nem kaphatsz meg.


Másrészt mert minden nőnek ugyanazok a pasik kellenek, szóval berezgett a kis hipergám ösztönöd.

2021. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

"Másrészt mert minden nőnek ugyanazok a pasik kellenek, szóval berezgett a kis hipergám ösztönöd"



Ja, a nok 60000 eve valtozatlan parvalasztasi osztonei mellett elszaladt picit az emberi civilizacio.....



37F incel

2021. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan kerüld a srácot, kettesben találkozz a barátnőddel. Nyugodtan hivatkozz arra, hogy kicsit elhanyagol.

A srácról te igazából nem tudsz semmit, csak azt az idealizált képet, amit a fülig szerelmes barátnőd elmond. Lehet, hogy messze nem olyan tökéletes.

Kutyaharapást szőrével: ezen valóban az segítene leggyorsabban, ha összejössz valakivel. De ne a fiú hasonmását keresd, mert annak csak az a vége, hogy évekig várod a csodát. Belsőre viszont nyugodtan keress olyat, a barátnőd ő se a külsejével teszi boldoggá.

2021. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz a sráccal, ha tudod hogy ott lesz valahol, te ne menj oda.
2021. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más pasi a közeledben. Aztán becsavarodtál.
2021. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet nálam is, én is odáig vagyok a legjobb barátnőm párjáért. Megbolondulok már ettől az érzéstől. Te hogy állsz most? Enyhült? Mi a helyzet most?

Én csak várom a csodát csendben, hátha elmúlik az érzés, de úgy érzem már sosem fog....

2021. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!