Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanokhoz szólna a kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanokhoz szólna a kérdésem akik:. elváltak/ egyedül maradtak gyerek/gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket nemet írjatok(!) illetve hány évesen lett(ek) meg a gyerekek? Lett e úgy kapcsolatotok? Hány évesek voltak akkor a gyerekek? A párotoknak van e gyereke/gyerekei? Ha van milyen idősek? Hogy jönnek ki a gyerekek egymással? Hogyan ment az összeszokás? Van aki gyermektelen párral jött össze, gyerekkel?

2021. júl. 18. 17:42
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok gyerek nélkül, gyerekes férfival jöttem össze.
Férfi vagyok gyerek nélkül, gyerekes nővel jöttem össze.
Mindkettőnknek voltak gyerekei.
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Anyukám nevében írom. 45 évesen vált el (akkor voltam 14) és rá egy évvel talált párt (gyermektelen) . Azóta is együtt vannak. Kemény 8 éve.
2021. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen maradtam egyedül /nő vagyok/, 13 éves fiú gyerekkel. 15 éves volt amikor lett egy gyermektelen férfival kapcsolatom. Nem szerettem volna közös gyereket,sosem tagadtam,Ő sem ragaszkodott hozzá,már csak a korunk miatt sem. A fiammal viszont jól kijöttek.
2021. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 33 volt mikor elvált apumtól, én 11 voltam.

3 párja volt 18 éves koromig, én mindegyik pasit hamar elfogadtam. Rendesek voltak velem, voltak közös programok, egyik pasinak sem volt gyereke. Unokahugomnak 3 gyereke van. Az egyiket 17 évesen szülte a másikat 19 a harmadikat 21 évesen. A legnagyobb gyerek most 6 éves.

1 éve ment külön a párjától, azóta már van élettársa akit a badoon ismert meg, a pasinak is van 2 gyereke, 8.es 10 évesek. Szeretik egymást a gyerekek. Nagyon hamar össze barátkoztak.

2021. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok szavazni mert nincs mire.

37 évesen dobbantottam, akkor volt 5 éves a fiam. Fiatalabb, gyermektelen pasikkal hozott össze a sors, aki a párom lett ő is fiatalabb nálam 11 évvel, 2,5 éve vagyunk együtt. Az exférjemnek nincs senkije.

2021. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap csúszással a 33. születésnapomon szültem, egy kisfiam van, most 10 éves, én 43. :)

38 évesen váltam.

Volt utána kapcsolatom, akkor én 40 voltam, a kisfiam 7, a férfi 47, elvált, gyerektelen.

Nagyon jó kapcsolatot sikerült kialakítaniuk. A mi párkapcsolatunk azon ment tönkre, hogy 48 évesen - épp a fiam mellett- rájött arra, hogy ő mindenképp gyereket szeretne, pedig mindketten biztosan állítottuk a kapcsolatunk kezdetekor, hogy nem.

Nagyon megviselt, de ennek így számomra nem lehetett jövője, elment, elengedtem. Ez aZ egyetlen normális hozzáállás ilyenkor.

Nem tudom, mi van vele.


Majd hoz az élet mást...


(A szavazós válaszlehetőségek hiányosak: nincs olyan opció pl, hogy nő gyerekkel és gyerektelen férfi)

2021. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!