Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pszichológiai háttere, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pszichológiai háttere, ha egy férfinak nála idősebb nő a párja?

Figyelt kérdés

Itt kb 10-15 év korkülönbségre gondolok. Két ilyet férfit ismerek, mindkettő imádja az anyukáját és jó is a kapcsolatuk. De nem anyuval élnek, önállóak, csak nagyon ideális anyának tartják az anyjukat.

Én 45/N vagyok. Volt többször, hogy 30 körüli férfi próbált udvarolni, és állították, hogy párkapcsolatot keresnek, nem csak szexet. Talán igaz, talán nem, ez most mindegy. Azt mondták, a fiatalabb nőkkel való próbálkozásuk csalódás volt, nem voltak a nők elég érettek. Ilyesmiről számoltak be.

Idegenkedem a dologtól, nem tudom hova tenni. Lehet ebben valami anyai kötődési háttér, vagy nem feltétlenül? Mit gondoltok?


2021. júl. 18. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Igen.

A pszichológiai ok meg az, hogy szereti.

2021. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

33 éves férfiként biztosíthatlak róla, hogy semmilyen "anyai kötődési háttér" nincs!


Nagyon jó a kapcsolatom anyámmal, mindennap beszélünk telefonon, de ha meglátok egy csinos 40-es nőt, nagyon nem az anyám jut eszembe!


Nálam azért alakult ez ki, mert sokkal jobban szót értek a Te korosztályoddal.


Fiatalabb lányokkal egyáltalán nem tudok kapcsolatot kialakítani.

Egy másik kérdés alatt is leírtam, hogy ha a gyerekvállalás nem téma, akkor egy 40-es nőnél nincs jobb semmilyen tekintetben!


Nekem ez a véleményem.

2021. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs pszichológiai háttere!

Volt fitalabb és idősebb partnerem is már.

Muterral rossz a kapcsolat.

35F

2021. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok,volt ilyen kapcsolatom,és állítom,hogy semmi köze nincs a vonzódásnak az anya-gyerek kapcsolathoz. Indulj ki msgadból: Neked a gyereked jut eszedbe egy fiatalabb pasiról? 45 évesen volt kapcsolatom 28 éves sráccal. Egyikünknek sem jutott eszébe az amiről írsz. Viszont hozzáteszem: komoly kapcsolatot én sem tudtam volna elképzelni. Örökké bennem lett volna a bizonyítási vágy,és a félelem,hogy egyszer lecserél...
2021. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsen, két felnőtt ember van akik vonzódnak egymáshoz.
2021. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A, Vagy rossz, nem annyira jó anya-fia kapcsolat;

B, vagy az anyag-fia kapcsolat nem megfelelően alakult ki, pl. kórházi távollét miatt. A gyerek távol volt a korai időszakában az anyától, mert pl. van egy alapbetegsége, így kórházban többet volt, mint otthon, ráadásul amikor már cseperedett, észrevette, hogy akik foglalkoznak vele nővérek, idősebbek (érthető módon). Így ebből adódóan összejöhet egy olyan kép, hogy kvázi az anyját keresi rejtetten minden idősebb nőben.

A leírtak valósak...

2021. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!