Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, hogy a ha 30 éves pasitok animéket nézne?

Figyelt kérdés

Most ismertem meg egy nőt, akivel úgy néz ki alakul is majd valami komolyabb dolog. Tulajdonképpen mindig a kicsit kocka nőket környékeztem meg, de vele más közös hobbink van, ez nem tartozik közéjük. Szerintem azt se tudja, mi az az anime, még nem hoztam fel neki a dolgot.. Engem leginkább, a komolyabb, 16+ korhatárral besoroltak érdekelnek, főleg fantasyk, párat linkelek is közüllük.


Atack on titan:

https://www.youtube.com/watch?v=yaNHO0J_5Gg

https://www.youtube.com/watch?v=ij9olozPzcQ

https://www.youtube.com/watch?v=ScWqX1SLbFM


Mushoku Tensei

https://www.youtube.com/watch?v=OS6KeVt1Ve0

https://www.youtube.com/watch?v=SOUNdqwkSJg


To Your Eternity


https://www.youtube.com/watch?v=SOUNdqwkSJg

https://www.youtube.com/watch?v=Y_xBGi-fAlw


Szóval akik azt se tudják mi az anime, mit szólnának, ha kiderülne hogy a parteretek ilyeneket néz?



2021. júl. 19. 07:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
tolem nagyon-nagyon tavol all ez a vilag, de ha nem fanatikus rajongo (ertsd: nincs tele a szobaja animes dolgokkal es nem foglalkozik ezzel napi szinten, van mas hobbija stb), illetve engem nem akar ravenni, hogy nezzem vele egyutt, akkor nem erdekelne.
2021. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

#8

Az meg túlzás, hogy illegális.

A magyar jogszabályok szerint kizárólag a feltöltés/megosztás illegális. A tartalom fogyasztása nem.


Ez nem feltétlenül egy jó rendszer, viszont a mostani törvények szerint ez így van.

2021. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 évesen kezdtem el nézni. :D


Komolyra fordítva a szót: egy valamire való, érett kapcsolatban nem szempont az, hogy ki mit szeret nézni. Persze, tök jó dolog, ha egyezik az ízlésünk, de ha netán nem, az sem olyan dolog, ami szakítóok lenne. 2021-et írunk, nem 1980-at, amikor egy családban jobb esetben egy darab tévé volt. Ő nézi, amit ő szeretne a notiján vagy tabletjén, én meg nézem azt, ami engem érdekel az én gépemen. Nem kell, hogy egy kapcsolatban napi 24 órában együtt, ugyanazt csináljuk. ;)

Igen, tudom, vannak, akik ez alapján ítélnek meg egy személyt, és szeretik mindenféle becsmérlő jelzővel illetni azt, aki nem csak belezős horrort, agyatlan amerikai akciófilmeket, meg fradimeccseket néz. De ez csak őket minősíti, és éretlen, színvonaltalan illetővel egyébként sem szívesen jönnék össze.

Nem akarok bántó lenni, de igen csak befásult felfogás az, miszerint bizonyos műfajokat csak bizonyos életkorban "szabad" nézni. Meggyőződésem, hogy azért is van annyi boldogtalan, befásult, megkeseredett ember, mert 25 fölött már nem mernek önmaguk lenni. Még olyan szinten sem, hogy azt merjék nézni, amit egyébként szeretnének, és sokszor saját maguknak is hazudnak ezt illetően.

Mielőtt bárki elfogultsággal vádolna, ez nyilván nem csak az animékre vonatkozik. Volt olyan barátnőm, aki például a szuperhős-filmekért volt oda. Legutóbbi exem meg horrort szeretett nézni. Én egyikért sem rajongok, de most ez miért kéne, hogy feszültséget okozzon? Annyi, hogy ilyesmit ritkán néztünk együtt.


F 38

2021. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

#12 "Ez nem feltétlenül egy jó rendszer"

De. Ez a jó rendszer. Elég abszurd lenne, ha minden egyes nyamvadt videó előtt külön nyomozómunkát kéne folytatni, hogy az vajon legális forrásból származik-e.


#11 "es nem foglalkozik ezzel napi szinten"

Nyilván a te dolgod eldönteni, hogy mi alapján jössz össze valakivel, de ez azért eléggé gagyi kikötés. De a te dolgod. Én mondjuk nem jönnék össze úgy senkivel, hogy megköti, hogy hány naponta foglalkozhatok azzal, amit szeretek.

2021. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

#14

"De. Ez a jó rendszer. Elég abszurd lenne, ha minden egyes nyamvadt videó előtt külön nyomozómunkát kéne folytatni, hogy az vajon legális forrásból származik-e."

Egyrészt, tévedsz, mivel a logikád alapján az is következne, hogy mielőtt feltöltöd mondhatnád azt, hogy elég abszurd, hogy neked nyomozgatni kell, hogy valami illegális forrásból származik-e, mielőtt feltöltöd.

Másrészt, a jog nem arról szól, hogy tudod-e. Ha nem vagy tisztában a kresz szabályokkal, akkor is kötelességed betartani. Mert akkor megint jönne az a személy, aki azzal érvel, amivel te, hogy "hát én nem tudtam, hoyg nem szabad embert ölni".

Harmadrészt, nem egy jó rendszer, mivel károsítja az alkotókat is.


Huhh, hát elég kevés értelmes ember van itt...

2021. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%

"A magyar jogszabályok szerint kizárólag a feltöltés/megosztás illegális. A tartalom fogyasztása nem."


Hát nem, ez pont nincs így, csak a magyar hatóságok nem foglalkoznak ezzel. De maga a fogyasztás is illegális. Nem fizetsz egy szolgáltatásért, hanem lelopod netről. Ez lopás, ha tetszik, ha nem.


Majd valamikor kikeresem neked a pontos jogszabályt ma

2021. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

#16

Idióta...


"A letöltés a magyar jog szerint - amennyiben jövedelemszerző/fokozó jellege nincs és csak a családi-baráti kör műélvezetét szolgálja - magáncélú másolásnak minősül, amely a törvény értelmében szabad felhasználás (azaz nem engedélyköteles, nem kell utána díjat fizetni). Az ilyen magáncélú letöltőket tehát nem lehet büntetni, velük szemben polgári peres úton sem lehet eredményesen igényt érvényesíteni. Mindez annak ellenére így van, hogy ha belegondolunk, valahol mélyen igazságtalan, hogy egy ilyen esetben a folyamat összes szereplője (az Internet-kapcsolatot biztosító szolgáltató, az anyagot fizetés ellenében hozzáférhetővé tevő kalóz tartalomszolgáltató, illetve a tartalomnak reklámbevétel fejében otthont adó tárhelyszolgáltató) keres a dolgon, kivéve azokat, akiknek a tartalom köszönhető: az alkotók, a zenészek, az előadók és a kiadók. "


Itt egy cikk is:

[link]


Szánalmas, hogy emberek úgy okoskodnak, hogy nem értenek hozzá.

2021. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Miért,te megszólnál valakit azért mert pl. rajong a vadnyugatos filmekért ? Nem tudom,miért van mindig kiemelve az anime,mikor ezek is filmek és sorozatok,amik szórakozás kategóriát erősítik. A szórakozásba meg ki szólna bele...
2021. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#14: akkor lehet nem fogalmaztam egyertelmuen. nem akarom megmondani, milyen gyakran foglalkozzon vele vagy ilyesmi, a lenyeg annyi, hogy ne legyen fanatikus es ne ez toltse ki az ideje nagyreszet. voltak gimibem anime rajongo ismeroseim es ok napi tobb orat toltottek animekkel meg egyeb hibbijaik is ehhez kapcsolodtak (pl. animek rajzolasa, cosplay, anime fanfiction stb..) na nekem ez mar sok lenne, nem tudnek azonosulni vele. mondjuk egy ilyen emberrel eleve nem hiszem, hogy meglenne az osszhang annyira, hogy komolyabb kapcsolatig eljussunk.

hat heti parszor megnez egy-egy animet az teljesen ok, de mondom, ne legyen raizgulva tulsagosan a temara, ennyi.

2021. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Ramiz ***** válasza:
Azt, hogy nézzük együtt :D
2021. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!