Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hiszti ereje miben rejlik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hiszti ereje miben rejlik?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Benned. Egész álló nap itt vered magad
2021. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Onbiz hiany feltekenység onertekelesi zavarok, mashogy semmit nem tud elerni nem manipulativ nem okos rafkos eszes csak hisztizni tud mast meg nem.
2021. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Abban, hogy rohadt idegesítő és egy idő után a másik fél inkább teljesíti, amit nem akart, csak legyen már vége.
2021. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
1,5 éves gyerek anyjaként a 3asnak adok igazat. :D
2021. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Abban, hogy már nem mer egy szülő se adni érte egy maflást vagy arconönteni egy pohár vízzel, hogy kizökkentse a gyerekét belőle és rászorítani arra, hogy mondja el normálisan mi a franc baja van/mit akarnak. Így ők meg vannak ezzel elégedve, hiszen a szülő így is kinyalja a seggét, csakhogy abbahagyja és ezt viszik magukkal felnőttkorba ahogy írták előttem.
2021. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon ritka, ha valaki hisztit vált ki belőlem. Akkor fordul elő, ha tartósan nem bízom a páromban.
2021. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lányként rettenet sokszor hisztiztem amikor kamasz voltam. A szüleimmel nem, mert totál toxikusak voltak, és örültem, ha nem kell velük beszélnem. De talán ezért (is) voltam hisztis a párommal, mert nem tanultam rendes konfliktuskezelést. Elég hullámzó volt, az elején még új volt neki és mindent megtett, aztán amikor rájött hogy ő a férfi akkor egy időben nagyon nem tolerálta, és ha már nagyon elege volt kiabált velem egy jót (hozzáteszem, 100%-ban megérdemeltem). Most így 22-23 évesen már csak menstruációim előtt szoktam, próbálom visszafogni magam és nyugodtan kezelni, de sokszor egy aprósággal sírásig megbánt. Azért nem szoktam hisztizni hogy menjünk el ide vagy oda, mert ha nem akarjuk mindketten, semmi értelme. Miben rejlik az ereje? Abban, hogy tényleg idegesítő 🤣🤣 Ha szereted a másikat, úgyis megpróbálsz a kedvére tenni, ha meg lehetetlen, akkor a másiknak teljesen felesleges hisztizni XD
2021. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő ember mellett semmi ereje nincs a hisztinek... Az asszony is szokott és tudja is magáról, amikor csinálja. :D De attól én még nem fogok változtatni semmit. Egy idő után abbahagyja és megnyugszik. :D
2021. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!