Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell férfiakat visszaut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell férfiakat visszautasítani úgy, hogy ne legyen hiszti? Főleg, ha még faggat is.

Figyelt kérdés

Volt gimis évfolyamunkból egy kis találkozót szervezett pár ember, ahol ott volt ez a srác. Beszélgettünk, randira hívott, nemet mondtam, mert van barátom. Utána folytatta a nyomulást, hárítottam és inkább másokkal próbáltam beszélgetni. Utána odajött megint és megkérdezte, hogy akkor randiznék-e vele, ha szingli lennék, kihangsúlyozta, hogy ŐSZINTE választ kér, úgysincs tétje. Őszintén megmondtam, hogy bocsi, de nem. Erre le lettem hordva mindenféle lárvapofának (:D), hazug ribinek, mert ha lenne barátom, akkor nekem nem lenne tétje az egésznek, és képes lettem volna kegyes hazugságra, de alapból csak vetíteni, hazudozni tudok, és sértésnek veszem, hogy velem egy szinten lévő csávó hozzám mer szólni, amúgy is kis qrva voltam a gimiben, mit játszom az agyam. Néhány csaj állt csak ki mellettem, a pasik röhögtek, valaki szánakozóan, valaki meg egyetértően.


Mit kellene ilyenkor mondani, ha könyörög az ŐSZINTE válaszért? Hazudni?



2020. nov. 15. 16:00
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
92%

Vele/érte semmit nem tehetsz.

A helyzet az, hogy nem tanulta meg kezelni a visszautasítást.

2020. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha intelligens, akkor nincs sértődés.

Ha nem, akkor viszont nem tudsz elég kedves lenni, hogy ne hisztizzen, mint egy elkényeztetett gyerek.

2020. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha őszinte választ kér, akkor full kontakt van és ami a csövön kifér mehet. Ha ezt nem tudja elviselni, akkor nem mérte fel jól magát.

Te megtetted amit kért. Nincs miért bocsánatot kérned.

2020. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez az ő szegénységi bizonyítványa, szard le.
2020. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Sz.rj a fejére.
2020. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

siman hazudnek valamit egy segfejnek akit sose latok tobbe. szaard mar le.

egyeblent meg hapsit visszautasitani haha hát en utana azt tapasztalom h nem reagal tobbet az uzenetemre. nem igazan tudjak feldolgozni. az agresszivebb fajta meg eloveszi a szerencsetlen eszközét es beallit teged mindenfele idiotanak. -ahogy ez is

2020. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel a hisztivel be is bizonyította, hogy semmit nem nyertél volna, ha szingliként randiztál volna vele.
2020. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"egyeblent meg hapsit visszautasitani haha hát en utana azt tapasztalom h nem reagal tobbet az uzenetemre. nem igazan tudjak feldolgozni. az agresszivebb fajta meg eloveszi a szerencsetlen eszközét es beallit teged mindenfele idiotanak. -ahogy ez is"


Nézzük a női logikát:


1, visszautasítom és nem reagál többet, haha. mekkora gyökér, nem tudja feldolgozni


2, visszautasítom és továbbra is írkál, cs*sztet. mekkora gyökér, nem tudja feldolgozni


Talán azért nem reagál többet, mert megértette a nemet és kapcsolatban gondolkozott veled, nem a szemetesedként. Kicsit lekéne szállni a földre és egyenlőként kezelni a másikat, a nagy öntudatosságban sikerült hatalmi harcokat csinálni ebből is.


A kérdésben szereplő figura kérdés nélkül egy hisztis gyerek, de lehet nem ezt a réteget kéne kivetíteni mindenkire.

2020. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy vettem észre, hogy ez egy elég széles réteg.

És olyan nem létezik, hogy "női logika".


"visszautasítom és nem reagál többet, haha. mekkora gyökér, nem tudja feldolgozni" - Elköszönni azért el lehetne nyugodtan.

2020. nov. 15. 16:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Először kedvesen, de őszintén, aztán ha behisztizik én le szoktam tiltani a neten. Élőben meg kijelentem: én ezt nem hallgatom, szia.
2020. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!