Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretne tőlem? Ha mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem? Ha mást szeret miért ír, hív napi szinten?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, egy hónapja ismerem, nem találkoztunk személyesen, csak messengeren beszéltem vele. Elmondja az exével kapcsolatos problémáit, én is az enyémet. Tulajdonképpen nem akarunk egymástól párkapcsolatot, meg szexkapcsolatot sem. Éjszakákon át beszélünk, mindig van témánk, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, szinte soha nincs kínos csend. Ő még nem jutott túl az exén, a nő időt kért tőle. Ő meg nem tudja mit csináljon, tőlem kér tanácsot. De nemcsak erről szoktunk beszélni, szinte már elmondta az egész életét, álmait, terveit, jót rosszat egyaránt. Bevallom, hogy nekem tetszik, de nem akarom beleélni magamat semmibe, nem szeretnék csalódni. De most már úgy érzem ragaszkodok hozzá, minden este ír, mostanában meg felhív és beszélgetünk. Szóval én barátként tekintek rá, de nem tudom, hogy ő mit szeretne..

Miért nem az exével beszélget, ha őt szereti?


2021. júl. 19. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kérdésedre a válasz: Azért, mert a csaj időt kert.


Első kérdésedre a válasz: mert te vagy a lelkiszemetes.

2021. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez fordítva is igaz, én is megosztom vele a problémáimat. Február óta külön vannak, és még pár hónapot kér tőle a volt barátnője. Vagy ez egy barátság kezdete? Vagy visszamegy a nőhöz és soha többé nem ír?
2021. júl. 19. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos 50-50. Vegyel ki ebből a dologból annyit, amennyit tudsz, hátha ő is ellát téged pár jó tanáccsal.
2021. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet belőle bármi, ha vonzódik hozzád. Érzelmileg már ellezdtetek kötődni egymáshoz.
2021. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!