Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet köztük ?

Figyelt kérdés

A férjem tartja a kapcsolatot legalabb 2 évtizede, egy volt gimis társával , megtudtam, hogy szoktak beszámolni egymásnak ki hogy van, stb, és még ki tudja miket

Az a nő többször házasodott, most is házas, de a férje sokat van üzleti úton

Kiderült, hogy a nő elmesélte neki, hogy ő kinek tetszett, ki akarta őt meg a férjem is volt hogy elmesélte mikor veszekedtünk

Mi 2 éve vagyunk együtt, de mostanában tűnt fel a dolog, mert a nő egyre több közös programot akart szervezni , 4 esben, engem is belevonva....

A ferjem rámbízta a dolgokat és azt mondta nem beszel vele többet ha engem zavar . De ez persze nem zár ki semmit.



#barátkozás #sunyisag
2021. júl. 19. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Semmi. Iskolai nosztalgiázgatás. Nem közös találkozást szerveznének! Nagyon nagy baj van, ha te 20 éves kapcsolatra 2 év után féltékeny vagy.

Ha meg belegondolok, hogy 2 év alatt el is vett, akkor jogos, nem is ismeritek egymást; de akkor miért kellett?

2021. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Akármi lehet köztük. Én előítéletes vagyok, nem hiszek a férfi-nő barátságban. De sokan bizonygatják, hogy létezik, lehet, hogy a férjed nem csal.

Negatív, hogy kiadja a problémákat a házasságotokban. Pozitív, hogy felajánlotta, hogy megszakítja vele a kapcsolatot, ha zavar. Már, ha be is tartaná.

2021. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs ebben semmi. Amúgy meg mindenkinek van egy olyan barátja akinek beszél a magánéletéről. Aki azt mondja hogy sose beszél senkinek az hazudik.
2021. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat: az én uram egy éve hajtogatja az ellenkező nemű barátjával kapcsolatban, hogy ne aggódj rajta, CSAK BARÁT! Persze, most pedig kitalálta, hogy elhidegült tőlem stb. hagyni kéne ezt az egészet...amikor pedig rákérdeztem, hogy vannak-e érzelmei a másik nő felé, csak hallgat, mint a sült hal. Nesze neked csak barát! Két gyerek és tízenéves párkapcsolat megy a levesbe, mert ahelyett, hogy a felmerülő problémákat velem beszélte volna meg, a "barátságával" volt elfoglalva. Én pedig egyedül kevés voltam ezt megmenteni. Ja igen, és a kezdetektől kértem tőle, hogy zárja le, mert éreztem, hogy nem stimmel valami, aztán persze azt mondta, hogy jó (de különben sincs okom aggódni!) végül kiderült, hogy a fenéket hagyta abba. Persze nem törvényszerű, hogy mindenki ilyen, engem mindenesetre csúnyán hülyére vettek ketten együtt sajnos...
2021. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondom azt kedves 4-es hogy ne aggódjon a kérdező nekem is van rossz tapasztalatom ilyen téren. De a kérdező párja 20 éve tartja a kapcsolatot ezzel a nővel. Azt hiszem ha valami lenne köztük az már kialakult volna. Minden esetre én azt javaslom hogy légy résen. Menjetek el erre a közös programra meglátod majd úgy is hogy viselkednek egymással.
2021. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!