Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak látens poligám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak látens poligám természetűek?

Figyelt kérdés

A rengeteg válás, a 40 feletti "elegem lett mindenből és új életet kezdtem" szindróma, a pár évente lecserélt "monogám" párkapcsolatok mögött valójában nem egy letagadott alapvetően poligám természet található?


Ha ez igaz és látens poligámok az emberek, akkor a társadalom miért nem hoz létre közös megegyezést erre a párkapcsolati működésre?


Ha ez nem igaz és monogámok vagyunk akkor viszont miért csalják meg egymást az emberek? Ez nem logikus.



2021. júl. 19. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
A nők nagy része monogám, viszont a férfiak nagy része ezzel ellentétben poligám 🤷‍♂️ ezt egy kicsi nehéz összeegyeztetni.
2021. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bennem nem lappang semmi. En egyszerre tudok tobbet szeretni, szexualisan kivanni esatobbi. Csak nem vagyok alszent.

N

2021. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként vagyok nagyon erősen monogám hajlamú. Szóval hajrá az elképzeléseddel.
2021. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 2


A társadalom és különösen a nők erre azt mondanâk hogy kizárt hogy te ilyet érezhess, biztosan hazudsz és még nem találtad meg az igazit.

2021. júl. 19. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki sem állítja, hogy az emberiség alapvetően monogám. A monogámiának inkább társadalmi haszna van, illetve az erkölcsi rend úgy alakult, hogy ez lett a mérce. Én elváltam. Le tudtam volna élni az életemet a férjem mellett, de már rám unt, nem volt szex, ezzel együtt növekedett kettőnk között a frusztráció. Nem csaltuk meg egymást, kulturált módon véget vetettünk neki.

Ha poligámok lettünk volna, megcsaltuk volna egymást. Hogy ő mire vágyott, nem tudom, de én továbbra is monogám kapcsolatra. A válás és újrakezdés remek korrekció lehet ha a dolgok nem működnek. A poligámia inkább a megcsalásokban van jelen.

2021. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Az ugye megvan, hogy az alap a poliamoria? A bolygók 99,999%ában ez az elterjedt. Csak az ilyen primitív bolygókon, mint ez van több monogámia, mint poliamoria. Agymosottság, spirituális fejletlenség.
2021. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!