Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ha egy 50+ éves férfi annyira irigy egy 30 év körüli nőre hogy betegesen utánozza? A nő elutasította a férfit bizonyos okok miatt, ezt leszámítva a mai napig irigy a férfi, miért? Ez valami betegség? Lent bőv.

Figyelt kérdés

Tehát, néhány példa:

A nő szereti az epret, azóta a férfi mindenből epreset vesz, és fotózza is a közösségi oldalán, azóta csak epret eszik eperrel, epres gyümölcslevet iszik.


A nő régebben sokat járt állatkertbe, szereti az állatokat, azóta a férfi 50+ évesen oda jár az állatkertbe , és állatos képeket posztol a közösségi médiás oldalakon.


A férfi el lett utasítva mert a nőnek volt egy olyan megérzése hogy szélhámos a férfi, ami utólag be is igazolódott (ezt most nem írom le részletesen de kiderült hogy egy csaló!).


A férfi betegesen utánozza a nőt aki nem dőlt be neki. Járt már valaki közületek hasonló helyzetben?!


2021. júl. 19. 20:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A példák csak egy két dolog amit leírtam, írhatnék még kb.: 100 példát.
2021. júl. 19. 20:29
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha valóban betegesen utánozza, akkor a nő rászokhatna pár nagyon ciki dologra hátha a férfi megunja az utánzást..ha nem, legalább lehetne rajta röhögni egy jót.
2021. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez tényleg beteges, de nem irigység
2021. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagy például, a nőnek van egy kedvenc országa, ami gyerekkora óta favorit. Azóta mióta ezt megtudta a szélhámos férfi, minden képet, videót, cikket, zenét feltölt a közösségi oldalára ami azzal az országgal kapcsolatos, hirtelen a férfi kedvence is lett az ország. Sőt, még utazni is oda kíván menni.
2021. júl. 19. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem irigység, imponálni próbál a nőnek, nem veszi észre magát, hogy egy "picit" feltűnő.
2021. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó válaszolóval érték egyet, ez nem irigység, szimplán "közös érdeklődést szinlelve" próbálja magára felhívni a figyelmet.
2021. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem utanzas. Ha a sztori igaz, egyszeruen minden, ami a csajjal kapcsolatos, kozvetve ot jelenti a szamara. Ra van kattanva, rogeszmesen esetleg.
2021. júl. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Csak azt nem értem, hogy a csaj, ha ennyire zavarja a dolog miért nem tiltja le, törli az ismerősei közül ezt a pasit? Ezek szerint mégis érdekli?
2021. júl. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is tiltsd le
2021. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Nárci exem csinálja ezt, amióta szakítottam vele. Sajnos egy épületben dolgozunk. Ha feltűnök a folyosón, hangosan dúdolni kezd közös dalokat. Hallótávolságon belül folyamatosan célozgat, a szeme sarkából engem figyel, hogy veszem-e az üzenetet? Ha sétálok a parkolóban, nyikorgó kerekekkel indul el, közös dalokat bömböltetve a kocsiban. Csoda, hogy nem szakad be tőle a füle. Idióta.

Az ilyen rögeszmés idiótákat messzire menekülni kell.

2021. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!