Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak ha a lány feszült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ha a lány feszült és bunkózik? (több lent)

Figyelt kérdés
Hogy tudnám oldani vagy mit lehet olyat mondani ami kicsit feloldhatná ha feszült és ideges? ha feszült akk persze nekem is beszól meg lehord, valamit lehet tenni?
2010. aug. 27. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Há' bunkózd már le Te is keményen!
2010. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán hagyd békén, míg lenyugszik. Nincs rosszabb, mint mikor ideges vagy, és valaki pattog, hogy mindenáron lenyugtasson.

23/L

2010. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

A barátnőmet elfenekelem :P

Az haveroknak hagyom had vezessék le rajtam.. utána úgyis mindíg bocsánatot kérnek :P

A néhány ellenségemnek pedig: "Mivan b*zeg menstruálsz?!"


Válaszd ki a megfelelőt és hajrá :D

2010. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Foorty ***** válasza:
93%

Én speciel szeretem, ha egy csaj ideges, akkor olyan cukik =)

Ha egy csaj ideges, akkor próbáld vhogy megnevettetni vagy csak röhögd ki, nekem mindig bevállik még akkor is ha szomorú :P

2010. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ideges lennék, és kiröhögnél, olyat odab@sznék, hogy egy darabig nem lenne kedved viccelődni.
2010. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Foorty ***** válasza:
94%
Na erről beszélek kérem szépen. Hát nem cuki? :P
2010. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de nagyon gyakran ilyen mostanábban am jah cuki de sokra mék vele ha nem tudunk normálisan beszélni meg én hiába bunkozok vissza mert megsértödik és vége...
2010. aug. 27. 21:03
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem terhes vagy !
2010. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
ha elalszik a csaj akk menny be a szobájába és köss szövetséget a pinakoboldal.együtt legyőzhetetlenek lesztek
2010. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Áhh mit gondolkozol ezen ha bunkó a csaj

akk VÉGE dobod vagy megválzotik vagy nem erről te nem tehetsz

2010. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!