Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok történt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok történt már veletek olyan, hogy éppen a barátnőitekkel voltatok és odajött hozzátok egy pasi?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor lett belőle valami?

Van egy lány aki tetszik nekem.Látásból ugyan ismerjük egymást de még sosem beszéltünk egymással.Szeretnék majd odamenni hozzá és elmondani neki, hogy tetszik vagy csak szimplán megkérdezni, hogy lenne e kedve valamikor találkozni.Csak az a gond, hogy sosincs egyedül, szinte mindig kettő barátnőjével szokott lenni.Szerintetek lenne értelme a barátnői előtt odamenni hozzá és félre hívni pár percre vagy ezzel csak magamat és a lányt hoznám kínos helyzetbe?



2021. júl. 21. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdene rohogni meg kuncogni az egész klán.

Ez személyes dolog..

2021. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"klán" xDDDDD
2021. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem már oda lánycsoporthoz, de ott az egész tömeget szólítottam meg. Néma csend, és mindenki rád szegezi a tekintetét. Elég kényelmetlen helyzet, de nálam semmi megalázó nem volt benne :D
2021. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
84%
Hozzám jöttek úgy oda, hogy többen voltunk, de nem csak lányok, vegyes társaság. Elhívott a saját asztalukhoz biliárdozni, ott beszélgettünk, semmi kínos nem volt benne.
2021. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem kicsit balhés fejem van ránézésre, ezért nem szólok hozzá senkihez, még a végén rám hívja a komdandósokat valaki.
2021. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

A barátnőimmel voltam strandon, beszélgettünk a medence szélén mikor odajött hozzánk 2 nálunk kb 20 évvel idősebb férfi, és az egyik elkezdett olyan szöveget nyomni, hogy “olyan tutajos szemed van… az tudod milyen? fa-szállító”. Hát, ez nagyon kínos volt.


Normális emberekkel viszont lehet működőképes a dolog. Szerintem jobb, ha ilyenkor először az egész társaságot szólítja meg, majd csak utána mutat érdeklődést az egyik lány fele.

2021. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
6. Mondjuk ha dobtad volna ki a csecseidet meg nem úgy beszélsz nyávogva hogy a fél strand hallja akkor nem megy oda az idősebb pasi.. vili ?
2021. júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Na, egy frusztrált nyomi :D

Miért haragszol a -szerinted- csinos nőkre? Mert olyan nő vagy, akin átnéznek a férfiak, vagy olyam férfi, aki nem kap nőt?


Szép kis “tényeket” közölsz úgy, hogy ott sem voltál és azt sem tudod ki vagyok. Egyébként a nők többségének, beleértve a 40 év felettieket is, jobban kint voltak a csecsei, mint nekem, másrészt 2 barátnőmmel beszélgettem normál hangon, nem pasizni mentünk oda :)

2021. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!